ProSpánek SE
   
ProSpánek SE

ProSpánek SE

Kvalitní spánek dokáže změnit náš svět

O nás

V ProSpánku proměňujeme nákupy na zážitky, poskytujeme špičkový servis a zakládáme si na budování dlouhodobých vztahů s našimi zákazníky. Najdete u nás vše, čím si můžete zkvalitnit spánek od postelí a matrací až po polštáře a doplňky do ložnice. Právě nejširší nabídka produktů nás činí jedinečnými a společně najdeme každému zákazníkovi řešení přizpůsobené jeho individuálním potřebám. Naše péče o zákazníka začíná u jeho preferencí a věnujeme se nejen vizuální stránce produktů, ale provedeme zákazníka i pocitovými specifiky, aby pro něj význam spánku nabral zcela jiný rozměr.  Stali jsme se partnerem mnoha nadnárodních výrobců a jsme právem hrdí na to, že si díky nám našly cestu do České republiky produkty nejúspěšnějších světových značek. Největší síť specializovaných prodejen ve východní a střední Evropě vám nabídne klidné prostředí pro vyzkoušení našich produktů na kterékoliv z 34 prodejen v České republice.

 

V produktovém portfoliu ProSpánku najdete originální vybavení celé ložnice:

matrace nejkvalitnějších materiálů

postele čalouněné a z masivu 

klasické i anatomicky tvarované polštáře

rošty statické i polohovatelné

bavlněná prostěradla

povlečení mnoha materiálů a barevných vzorů

chrániče na matrace

křesla a další bytový nábytek

designová zrcadla

vůně, svíčky a drobné doplňky

Co umíme

Masivní dřevěné postele

Pokud dáváte přednost přírodním materiálům, právě dřevo vnese do každé ložnice nenapodobitelnou vůni a harmonii přírody. Vneste i vy do ložnice kousek přírody v podobě dřevěné postele vyráběné v České republice. Všechny postele jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, a proto na ně nabízíme nadstandardní záruku. Můžete si vybrat moderní, čistý a hladký buk nebo majestátní dub s výraznou kresbou dřeva. I z hlediska designu si u nás vybere každý. Nabízíme množství barevných úprav a povrchových úprav. Postele si můžete několika doplnit úložnými prostory a nočními stolky ze stejného materiálu a ve stejném designu.

Moderní čalouněné postele

Čalouněné postele se těší velké oblibě především svým moderním a nadčasovým vzhledem. Zaujmou krásnými vysokými čely v mnoha zajímavých provedeních a stávají se dominantou celé ložnice. Na atraktivitě jim také přidává velká škála barevných provedení. Výhodou těchto postelí je pohodlné polstrování, a tedy i příjemné opření například při čtení knížky. Čalouněné postele můžeme nabídnout v provedení rámových postelí s možností úpravy v podobě úložného prostoru nebo výklopných roštů. Kontinentální boxspringy se dají pořídit s pevnou základnou, lamelovými rošty nebo také s přidáním úložného prostoru. Použití kvalitních materiálů se odráží ve vysoké konstrukční pevnosti, na kterou poskytujeme prodlouženou záruku. Každému zákazníkovi lze na míru uzpůsobit výšku čela, rozměr celé postele nebo design pomocí mnoha látek různých materiálů a barev. Samozřejmostí je náš profesionální servis s dovozem domů včetně montáže, čímž odpadají starosti s kompletováním nové ložnice. 

Nabídka všech pocitů matrací

V sortimentu ProSpánku si zakládáme na širokém portfoliu matrací všech materiálů, abychom dokázali uspokojit doslova každého zákazníka. Při návštěvě prodejny ProSpánek se zákazníkům věnuje profesionální spánkový specialista, který je doslova provede celým výběrem. Zohlední jejich individuální potřeby a poradí jim v tom, jaká matrace je pro ně nejvhodnější. Zákazník má tak možnost pochopit, jak vlastně spánek funguje a jak si ho s pomocí těch správných produktů zlepšit. Na své si u nás přijde ten, kdo hledá kvalitu za přiměřenou cenu stejně tak jako zákazníci, kteří si chtějí užívat jedinečný luxus den co den. Nabízíme proto celou škálu pocitů a všech možných tvrdostí matrací. Samozřejmostí jsou nejkvalitnější materiály v podobě studených nebo paměťových pěn, matrací z jedinečného materiálu TEMPUR nebo pružinových matrací. Snažíme se vždy najít vhodné řešení na míru pro všechny věkové kategorie od dětí po seniory. Specializujeme se i na partnerské matrace s rozdílným pocitem tvrdosti na každé straně matrace, aby si každý našel to, co mu skutečně vyhovuje. Matrace je možné uzpůsobit rozměrově a také u nich se postaráme o profesionální servis s dopravou zdarma. 

Matrace z jedinečného materiálu TEMPUR

Zažijte jedinečný pocit luxusu v podobě unikátního materiálu vyvinutého původně pro NASA, který vás plně obklopí, ustoupí vám tam, kde chcete a podepře vás tam, kde potřebujete. Díky otevřené buněčné struktuře dokáže pohyb vhodně absorbovat a rovnoměrně rozloží váhu vašeho těla pro maximální pohodlí. Je stvořen i pro ty nejnáročnější zákazníky, kteří chtějí spát na tom nejlepším, co aktuální matracový průmysl nabízí a nedělat žádné kompromisy. Svou unikátností je zaručeným klíčem ke klidnému a zdravému spaní, jelikož umožňuje strávit více času ve stavu hlubokého spánku, který je pro naši regeneraci obzvlášť důležitý. Matrace TEMPUR svoji unikátnost ztělesňují nejen pocitově, ale i vzhledově. Dánský design je uznávaný a obdivovaný po celém světě a je považovaný za spojení kvality a čistých linií, které přejímají jednoduchost přírody. Kvalitou produktů značky TEMPUR si jsme zcela jistí, proto zákazníkům poskytujeme garanci 100 dní na vyzkoušení a bezplatnou výměnu a také záruku na dobu 10 let.

Postelový systém Verda

Do krásných, prostorných a nových ložnic potřebujete i skvost v podobě postele, který zaujme na první pohled. Řešení, které v sobě snoubí unikátní design, prémiovou kvalitu a důkladně vybírané materiály pro výrobu. To vše splňují produkty Verda a jejich komplexnost včetně doplňkového sortimentu v podobě nočních stolků, křesílek, popřípadě zrcadel a dalších drobností do ložnice. Kouzlo produktů Verda je i v jejich výběru, kdy si můžete sami sestavit celý postelový komplet, vybrat látky, barvy a detaily podle vlastního vkusu a osobního stylu. Postel tak bude dominantou každé ložnice, a vydrží desítky let. Luxus nespočívá pouze v jedinečném vzhledu, ale především i pohodlí. Vysoké matrace, které jsou součástí celého postelového systému, zaručí pocit jedinečného pohodlí a unikátní technologie pružin v kombinaci s různými materiály vás zaručeně nadchne. Dodávají se v podobě dvoulůžek velkých rozměrů pro ještě lepší komfort a zaručení kvalitního spánku. 

Postelový systém Stearns & Foster

Americký luxus s dlouholetou tradicí a celosvětově uznávanou značkou je tou pravou charakteristikou produktů Stearns & Foster. Jejich jedinečnost spočívá v desítkách let vlastního vývoje, soustředění se na detail, precizním zpracování a autentické řemeslné výrobě. Jen ty nejlepší přírodní materiály na světě v podobě kašmíru, hedvábí nebo vlny jsou dostatečně dobré pro výrobu produktů nesoucích značku Stearns & Foster. Jedinečný pocit při ulehnutí budete zažívat den co den, navíc má matrace i zpevněnou oporu po svých krajích, tudíž můžete naplno využít celou plochu matrace. Unikátnost matrace dále spočívá v její výšce, jedinečnému umístění pružiny v pružině pro ještě větší pohodlí v kombinaci s pevnou oporou a omezení častého otáčení se nebo ventilačního systému pro podporu prodyšnosti a zaručení klidnějšího spánku. Eleganci a nadčasový styl v sobě nesou všechny postelové komplety, záleží jen na tom, který zaujme právě vás.

Rošty

Každá postel potřebuje pro svoji ideální komplexnost i kvalitní a vyhovující rošty, které při správném výběru vyzdvihnou všechny užitné vlastnosti matrace. Rozkládají váhu těla v lůžku a pomocí anatomického zónování přidávají tělu oporu nebo potřebné změkčení na mnoha místech, aby ideálně kopírovaly lidské tělo od paty až k hlavě. V naší nabídce najdete široký výběr lamelových roštů a ať už půjde o polohovatelné, výklopné nebo motorové rošty, vždy vám náš spánkový specialista doporučí takové, aby vyhovovaly všem vašim požadavkům. Luxusní řada v podobě segmentových roštů nabízí varianty pevných, manuálně polohovatelných i motorových roštů. Najdete u nich ideální polohu jak pro spánek, tak i pro příjemný odpočinek během dne. Jejich polohovaní lze nastavit v různých oblastech zcela plynule od nejnižší polohy až téměř po sednutí. Všechny naše rošty se vyznačují kvalitními materiály, dlouhou životností a zaručenou spolehlivostí. 

Polštáře

Výběr matrace je značně provázán také s výběrem polštáře, jelikož mezi nimi musí docházet ke vzájemnému souladu. Z toho důvodu náš výběr často začíná u polštáře, který je pro spánek velmi důležitý a je u něj kladen důraz na výběr dle individuálních potřeb. Na trhu nenajdete větší výběr polštářů než právě v ProSpánku. Ať už dáváte přednost jakékoliv spánkové poloze, řešení máme pro spánek na zádech, boku i břiše nebo pro zcela univerzální spánek. Najdete u nás polštáře klasického tvaru, ale i ty anatomické z materiálů jako je paměťová pěna, materiál TEMPUR, duté vlákno, peří nebo speciální bio pěny. Samozřejmostí je i uzpůsobení polštářů speciálně pro alergiky. Nabízíme také výběr u velikosti a výšky, čímž se od sebe mohou lišit dětské polštáře od těch pro dospělé, ale vyhovíme tím i specifickým požadavkům každého zákazníka. U polštářů máme v nabídce i výměnné potahy a barevné povlaky pro možnost obměny a zachování větší hygieny v lůžku.

Doplňky

Náš servis nekončí u výběru vhodné matrace, správného polštáře, hodícího se roštu a krásné postele. Naším cílem je pomoci vám vybavit celou ložnici dle vašich představ. Vyberte si u nás i přikrývku, k ní povlečení, u kterého máme na výběr z mnoha materiálů, a ještě více vzorů a barevných kombinací, nezapomeňte na chránič matrace a doplňte výběr vůní, která podpoří nový interiér vaší ložnice. Doplňkový sortiment máme i v podobě dalšího nábytku jako jsou polohovací křesla, noční stolky, úložné prostory, zrcadla a mnohé další.

Individuální výběr na míru

Prostředí prodejen je uzpůsobeno tak, aby připomínalo domov a lákalo k odpočinku a nákupu ve velmi klidném prostředí. Věříme, že si naši zákazníci odnáší z návštěvy prodejny doslova zážitek a plno nových poznatků. Hned od začátku se jim totiž věnuje profesionální spánkový specialista, který je doslova provede celým výběrem. Zohlední jejich individuální potřeby a poradí jim v tom, jaká matrace nebo polštář jsou pro ně nejvhodnější. Zákazník má tak možnost pochopit, jak vlastně spánek funguje a jak si ho s pomocí těch správných produktů zlepšit. Na každé prodejně zákazníkům nabízíme zdarma i občerstvení, takže si mohou vše v klidu promyslet například nad šálkem skvělé kávy. Ideální je proto přijít vždy se všemi, kdo budou produkty používat. Starost o zákazníka v ProSpánku navíc nekončí na prodejně, ale zahrnuje také prvotřídní servis v podobě dovozu a výnosu zboží až domů s možností kompletní montáže, aby se zákazník nemusel o nic starat a mohl se pouze těšit z nové ložnice.

Kontakt

Tomáš Doubek

Ambasador společnosti ProSpánek pro komunikaci a hledání individuálních řešení na míru každému zákazníkovi.

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

ProSpánek SE

Hybernská 1271/32
110 00 Praha 1

www.prospanek.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email