Ing. arch. Kamila Douděrová - Kamidesign
   
Ing. arch. Kamila Douděrová - Kamidesign

Ing. arch. Kamila Douděrová - Kamidesign

Netvoříme interiéry pro sebe, pro své architektonické ego, ale pro lidi. Proto se návrhy nikdy neopakují, každý je originál, protože každý člověk je jedinečný.

O nás

Netvoříme interiéry pro sebe, pro své architektonické ego, ale pro lidi. Proto se návrhy nikdy neopakují, každý je originál, protože každý člověk je jedinečný.

Možná až osudové setkaní, já a Sen.

 Díky pořadu mohu být architektem, který pomáhá lidem měnit jejich sny v realitu. Vnímám své povolání jako poslání. Je důležité se s lidmi napojit, vnímat během krátké chvilky jejich potřeby, touhy.Často se nám svěřují. Důvěřují nám, že změna bydlení je impuls pro nový lepší život. Nejsem zastánce jednoho stylu. Víc než technické vymoženosti lidé oceňují empatii. Za každou proměnou je jiný lidský příběh, v závěru s dojatým úsměvem a rozzářenýma očima. Pak má moje práce smysl.Spolu s Františkem Kobližkou tvoříme již několik let tým a níže se můžete podívat na několik zajímavých proměn, které jsme pro pořad Jak se staví sen zrealizovali.


Ing. arch. Kamila Douděrová

Je absolventkou Fakulty architektury na ČVUT. Zkušenosti získala během stáže ve Francii na École d´architecture de Nantes. Ke klientům se snaží být maximálně empatická, každý návrh je originál. Miluje barvy, obdivuje gotiku. V roce 2010 založila vlastní architektonické studio Kamidesign.

Radka Patová

Designer.
Radka dlouhodobě žila a pracovala ve Spojených státech a cestovala po zemích Střední Ameriky. Vždy se zajímala o umění a interiérový design, který po návratu do ČR vystudovala na DesignŠkole v Praze. Od té doby se její koníček a vášeň pro design stal i jejím zaměstnáním.

Gabriela Burgetová

Designerka se již od dětství věnuje malbě jako prostředku pro vyjádření nálad, prostoru, barev i materiálu. Spolu s malbou se jí i interiérový design stal velkým životním koníčkem. Absolvovala diplomové studium na Škole Designu.

Ing. Klára Willekens

Designerka vystudovala interiérový design u Ivo Prokela (Bydlení je hra) a Tomáše Havránka. Má ráda netradičně řešený interiér s důrazem na hravost, detail a kompaktní výraz celého prostoru, který slouží svým majitelům.

Ing.arch Lenka Gvoždiková

Absolventkou fakulty architektury ČVUT. V navrhování má ráda čistotu, ne však strohost, důležitá je funkčnost návrhu a s tím související možnost pohodového bydlení. Motto: „Cílem umění je učinit život šťastným." (Michelangelo Buonaroti).

David Tesař

Studuje ČVUT FA. Má rád elegantnost a minimalismus, nebojí se extravagance. Nejraději řeší nové stavby a rekonstrukce na nestandardních pozemcích. Jeho rukopis? Znalost, promyšlenost konstrukce a designu ve spojení tvoří vždy něco navíc.

Bc. Lucie Procházková

Je absolventkou ČVUT FS - Pozemní stavby a školy interiér. designu IDK. Pro každý interiér se snaží nalézt příběh, ať už příběh klienta nebo daného místa. Příběh určuje atmosféru a díky tomu může vzniknout osobitý interiér ušitý na míru.

Ing. arch. Jan Šimon

Šimon je absolventem Fakulty architektury ČVUT, se věnuje nejen návrhům interiérů, ale i studiím rodinných domů. Důležité pro něj je, aby jeho návrhy byly nápadité, odborně zrealizované a aby uživatel byl s odvedenou prací spokojený.

Ing. arch. Lucie Kotková

Lucie se říídí se mottem: ,,Vaše radost je moje spokojenost.“ Smysl vidí v jednoduchých řešeních s originálními prvky, dotažených do posledního detailu. Vystudovala Fakultu architektury VUT v Brně.

Ing. arch. Lucie Jantarová

Absolvovala architektury na ČVUT v Praze. Na čas zakotvila v Koryna nábytek, kde pracovala na návrzích kuchyní, obývacích pokojů a na designu prodejen. Motto: „Vše může být krásné, ale to nestačí. Pro bydlení je nezbytná i funkčnost.“

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Ing. arch. Kamila Douděrová - Kamidesign

Sedláčkova 109/2
250 88 Čelákovice

www.kamidesign.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email