Ing. arch. Kamila Douděrová - Kamidesign
   
Ing. arch. Kamila Douděrová - Kamidesign

Ing. arch. Kamila Douděrová - Kamidesign

Ing. arch. Kamila Douděrová

Je absolventkou Fakulty architektury na ČVUT. Zkušenosti získala během stáže ve Francii na École d´architecture de Nantes. Ke klientům se snaží být maximálně empatická, každý návrh je originál. Miluje barvy, obdivuje gotiku. V roce 2010 založila vlastní architektonické studio Kamidesign.

Radka Patová

Designer.
Radka dlouhodobě žila a pracovala ve Spojených státech a cestovala po zemích Střední Ameriky. Vždy se zajímala o umění a interiérový design, který po návratu do ČR vystudovala na DesignŠkole v Praze. Od té doby se její koníček a vášeň pro design stal i jejím zaměstnáním.

Gabriela Burgetová

Designerka se již od dětství věnuje malbě jako prostředku pro vyjádření nálad, prostoru, barev i materiálu. Spolu s malbou se jí i interiérový design stal velkým životním koníčkem. Absolvovala diplomové studium na Škole Designu.

Ing. Klára Willekens

Designerka vystudovala interiérový design u Ivo Prokela (Bydlení je hra) a Tomáše Havránka. Má ráda netradičně řešený interiér s důrazem na hravost, detail a kompaktní výraz celého prostoru, který slouží svým majitelům.

Ing.arch Lenka Gvoždiková

Absolventkou fakulty architektury ČVUT. V navrhování má ráda čistotu, ne však strohost, důležitá je funkčnost návrhu a s tím související možnost pohodového bydlení. Motto: „Cílem umění je učinit život šťastným." (Michelangelo Buonaroti).

David Tesař

Studuje ČVUT FA. Má rád elegantnost a minimalismus, nebojí se extravagance. Nejraději řeší nové stavby a rekonstrukce na nestandardních pozemcích. Jeho rukopis? Znalost, promyšlenost konstrukce a designu ve spojení tvoří vždy něco navíc.

Bc. Lucie Procházková

Je absolventkou ČVUT FS - Pozemní stavby a školy interiér. designu IDK. Pro každý interiér se snaží nalézt příběh, ať už příběh klienta nebo daného místa. Příběh určuje atmosféru a díky tomu může vzniknout osobitý interiér ušitý na míru.

Ing. arch. Lucie Kotková

Lucie se říídí se mottem: ,,Vaše radost je moje spokojenost.“ Smysl vidí v jednoduchých řešeních s originálními prvky, dotažených do posledního detailu. Vystudovala Fakultu architektury VUT v Brně.

Ing. arch. Lucie Janatová

Absolvovala architektury na ČVUT v Praze. Na čas zakotvila v Koryna nábytek, kde pracovala na návrzích kuchyní, obývacích pokojů a na designu prodejen. Motto: „Vše může být krásné, ale to nestačí. Pro bydlení je nezbytná i funkčnost.“

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Ing. arch. Kamila Douděrová - Kamidesign

Čelákovice

www.kamidesign.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email