Bomista
   
Bomista

Bomista

Ateliér

O nás

Funkční prostor, kde chcete žít

Jsme mladí designéři, kteří milují funkční a zároveň krásné interiéry.Navrhujeme rezidenční i komerční prostory a dohlížíme na jejich realizaci. Necháváme si záležet na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a projektům vždy věnujeme dostatek času, abychom dosáhli perfektního výsledku. 


Šárka Vlčková, DiS.

Interiérová designérka, absolventka designu interiéru na SPŠ Volyně a Vyšší odborné školy uměleckoprůmyslové v Praze. Její osobitý a minimalistický styl s důrazem na funkčnost a kvalitu zvolených materiálů ocení nejeden klient.

Radek Bláha, DiS.

Designér, absolvent designu interiéru na SPŠ ve Volyni a výtvarné tvorby se zaměřením na prostorový a grafický design. Radek především řídí projekty a dohlíží na ostatní. Svět interiérů propojuje s tím reálným.

Co umíme

Interiér by měl být nejen estetický, ale také funkční. Navrhneme 2D dispozici, vytvoříme 3D vizualizaci a mnoho dalšího. Především ale navrhneme estetický a funkční prostor pro každodenní užívání. 

Umíme obsáhnout celý proces zpracování od prvního návrhu až po asistenci při finální realizaci. Co nezvládneme my, na to máme partnery napříč obory – truhláře, projektanty, řemeslníky.

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Bomista

Přímětická 1186/6
140 00 Praha 4

www.bomista.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email