GROHE ČR s.r.o.

GROHE ČR s.r.o.

GROHE: „Čistá radost z vody“

O nás

GROHE je globální značkou zaměřenou na poskytování inovativních vodních řešení, které ohromují zákazníky a překonávají jejich očekávání po celém světě. Má za sebou bohatou tradici výroby prémiových produktů od vodovodních baterií přes sprchové systémy až po keramiku jako umyvadla, vany a toalety.

Značka GROHE je předním světovým výrobcem sanitárního vybavení, z této pozice nabízí řešení pro kompletní vybavení koupelny a kuchyně. Kdy pro vybavení celé koupelny nebo kuchyně stačí vybírat z jediného portfólia produktů, a to z portfólia GROHE.

Voda je důležitá, a proto se GROHE zaměřuje na její chytré využití bez plýtvání. Produkty GROHE pomáhají s úsporou vody bez kompromisů a vytvářejí silné pouto mezi radostí z vody a spokojeností zákazníků.

Voda je zdrojem života, požitku i zábavy proto se stala sama o sobě významnou inspirací celého produktového portfolia naší společnosti. Všechny naše produkty jsou založeny na čtyřech klíčových hodnotách: kvalitě, technologii, designu a udržitelném rozvoji. Pečlivé vyvážení těchto vlastností nám umožňuje poskytovat zákazníkům požitek z vody jako nikdy předtím.

Co umíme

Kompletní koupelnová řešení

Plánování nové koupelny, nebo renovace té staré, může být častokrát doprovázeno nekonečným výběrem z množství sanitárních produktů a vodovodních baterií, které jsou na trhu k dispozici. Jednotlivé komponenty od různých výrobců k sobě jen výjimečně pasují svým stylem a designem. Výsledek častokrát působí chaoticky. V dnešní době máme možnost vyhnout se tomuto nechtěnému faktoru a zařídit si koupelnu v nadčasovém stylu s jednotnou atmosférou. Společnost GROHE nyní nabízí možnost navrhnout si vlastní koupelnu podle individuálních představ a osobitého vkusu na pevných základech moderního designu a praktických funkcí. Objevte pečlivě sestavené koupelny GROHE, a získejte tak novou inspiraci pro Vaši koupelnu.

Objevte kompletní koupelnová řešení pečlivě sestavená tak, aby splňovala všechna vaše nevyslovená přání. Prozkoumejte kompletní koupelnu ECOJOY, HYGIENE, EURO, LINEARE, ESSENCE nebo třeba BAU:

Při navrhování nebo rekonstrukci domu může být dosažení sladěného designu výzvou. Řada GROHE Baulines se svým přístupem k dokonalé kombinaci mění pravidla hry. Nejen kuchyň, ale i koupelnu lze zařídit podle sladěného designového konceptu, který umožňuje dokonalé kombinace v celém obytném prostoru - bez jakýchkoli potíží a za přijatelnou cenu.

Všechny baterie Baulines se vyznačují čistým, moderním designem, který z nich činí ideální středobod, který lze kombinovat s dalšími řešeními GROHE: Dřezy z nerezové oceli v kuchyni dotvářejí moderní vzhled a usnadňují vám každodenní kuchyňské práce. Pro ucelený design koupelny lze koupelnové baterie Baulines doplnit dokonale sladěnou sanitární keramikou Bau a doplňky Bau. Všechny tři prvky jsou sladěné tvarem i funkcí a v kombinaci vytvářejí harmonické, integrované řešení pro vaše domácí wellness.

V řadě Baulines se minimalistický design dokonale snoubí s moderní funkčností a intuitivní jednoduchostí, kterou doplňuje kvalita GROHE. Od snadné instalace, přes teplotně bezpečný provoz baterií až po ekologické funkce pro úsporu vody GROHE ECOJOY a technologii GROHE ZERO, která zajišťuje zdravou pitnou vodu bez olova a niklu: tvar a funkce se v řadě GROHE Baulines dokonale snoubí.

Realizované projekty
ve spolupráci se GROHE ČR s.r.o.

Kontakt

Mgr. Marie Potůčková

Project Manager ve společnosti GROHE

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

GROHE ČR s.r.o.

www.grohe.cz/cs_cz/

//www.grohe.sk/sk_sk/

Telefon: Zobrazit telefon