COBRA spol s .r.o.

COBRA spol s .r.o.

Dveřní a okenní kování pro každý váš projekt

O nás

Už tři desítky let máme skvělou možnost pracovat ve světě finálního stavebnictví a interiérového designu - podílíme se na vybavení desítek tisíc domů, bytů i veřejných staveb, spolupracujeme s významnými architekty a designéry, jsme pyšní na spolupráci se skvělými obchodními partnery.

Naše produkty vnímáme jako malé šperky, které mají ambici zvýraznit styl domácností i veřejných prostor. Kvalitu a funkčnost považujeme za samozřejmost - to, co oceňujeme, je charakter, design a ergnomie.

Dokážeme otevřít každé dveře. A každé okno. Umíme ozdobit interiér bytu i zabezpečit dveře každého domu. Jsme Cobra. 30 let na trhu - nejširší nabídka dveřního kování v ČR - hrdí nositelé ocenění RedDotDesign 2019, GermanDesignAward 2018 a dalších.

Co umíme

Designová dveřní kování

méně více

Na začátku bylo odhodlání ukázat vtělit naši dlouholetou kvalitu i nejnovější ambice do kolekce dveřního kování, které překoná dosavadní designové standardy. Investovali jsme hodně času a peněz, ale dnes víme - stálo to za to!  

Interiérová dveřní a okenní kování

méně více

Každý projekt je jedinečný. Každý interiér má svůj charakter i jiný způsob využití. Proto máme tak širokou nabídku interiérového kování - od běžných modelů po jedinečné varianty s unikátními povrchy či tvary. Cíl je jediný - pomoci nalézt optimální řešení z pohledu užívání i estetiky.  

Kování s ložiskem

méně více

Veřejné stavby kladou na dveřní kování zcela jinou zátěž, proto používané materiály i vnitřní mechanismus musí odpovídat zvýšeným funkčním nárokům. Optimální řešení je použít objektové kování s vnitřním ložiskovým mechanismem PullBloc ® nebo SlideBloc®. Tato technologie je konstruovaná na dlouhodobé nadměrné zatížení, ložiskové kliky tak lze využít nejen v kancelářích, hotelích nebo úřadech, ale i na sportovních stadionech nebo třeba na WC v restauracích.  

Kovaná dveřní kování

méně více

Kované kliky - to je oheň a železo, skutečné řemeslo a jedinečný design. Každá jednotlivá klika nebo madlo je tvarované a mistrovsky kované v žáru kovářského ohně. Kontrast surového kovu a unikátního designu přináší fascinující propojení moderní doby s historií, až filozofickou hloubku každého doteku s ohněm ukrytým v každé klice. Věnujte kovaným klikám Black Smith víc, než jen běžnou pozornost, zaslouží si to.  

Bezpečnostní a ochranná kování

méně více

Každý vstup do domu je třeba zabezpečit před násilným vniknutím. Ochranné prvky bezpečnostního kování znesnadňují vylomení nebo odvrtání vložky. Štítové i rozetové, exteriérové nebo interiérové, vždy je třeba vyřešit tu správnou úroveň bezpečnosti (bezpečnostní třídu). A samozřejmě zvolit ten správný design.  

Antibakteriální kování

méně více

Dveřní kování COBRA CU+ z antimikrobiální mědi představuje nejlepší způsob hubení bakterií přímo na samotné klice. Použitý materiál prokazatelně hubí 99.9% bakterií. Antibakteriální kliky ve veřejných prostorách i domácnostech zvýší úroveň hygieny natrvalo a bez výrazných vstupních nákladů - klika je účinná nepřetržitě, bez ohledu na vnější prostředí nebo opakovanou kontaminaci. Kliky COBRA CU+ jsou doporučované do veřejných prostor s vyšším provozem. Designové i užitné vlastnosti je ale předurčují k širokému využití i v soukromém sektoru - v domácnostech nebo menších kancelářích.  

Realizované projekty
ve spolupráci se COBRA spol s .r.o.

Kontakt

Jan Nečas

ambasador pro Czech Deco Team

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

COBRA spol s .r.o.

matekliku.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email