mar.s architects

bar roxy

O projektu

Architekti se při návrhu barů v klubu Roxy nechali inspirovat noblesou pozdních 20. let a autentickým stylem uměleckého hnutí Art Deco, které oživili z původního kinematografického prostředí. Klíčovými prvky celé kompozice jsou precizně zpracované mosazné lamely a opálové sklo, které je podsvíceno na celé ploše, vytvářející jedinečnou atmosféru. Hlavní hmotu baru tvoří prolamované betonové odlitky, doplněné o mosazné prvky. Každý detail je originální a ručně vyrobený, což dodává prostoru autenticitu a výrazný umělecký charakter. Tímto designem vzniklo prostředí spojující historický kontext s moderní vizí a uměleckým řemeslem.

Autoři projektu

společnost mar.s architects věří v transformační sílu designu, který dokáže změnit životní dráhy jednotlivců i celých komunit. když první inovátoři měnili způsob, jakým všichni žijeme, učíme se a pracujeme, my změnili způsob, jakým přemýšlíme o prostoru - jako o unikátním zdroji pro vyjádření  jedinečné vize a podporu mimořádného úspěchu. i když se náš vliv a odborné znalosti rozšířily, náš flexibilní přístup k navrhování zůstává stejný. posouváme hranice, přičemž klademe důraz na navazování úzkých partnerských vztahů s klienty a důvěru potřebnou k tomu, abychom společně dokázali dělat velké i malé kroky vpřed. naši strukturu udržujeme otevřenou, což nám umožňuje vytvářet různorodé týmy se znalostmi šitými na míru dané výzvě. na základě důvěry získané od našich klientů překračuje mar.s hranice toho, co je, a představuje to, co by mohlo být. řešení zakořeněná v tradici, ale otevřená neočekávanému. průlomová řešení, která posouvají lidi a organizace k novým možnostem.

Zobrazit profil
Autor návrhu: Martin Šenberger Foto: Boysplaynice Klient: Roxy Praha Lokalita: Dlouhá 33 11000 Praha Rok realizace: 2020

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

mar.s architects

www.marsarchitects.cz/

www.linkedin.com/company/marsarchitects/?viewAsMember=true

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email