Perspektiv

Horská chata v Alpách

O projektu

Každý touží po místě, které je ukryté v lesích. Místo, které splývá se světem obklopeným přírodou. Majitel se na nás obrátil poté, co koupil chatu vybudovanou v 70. letech na úpatí Alp. Její architektura odráží dobové detaily a konstrukční řešení, avšak nepostačuje pro dnešní komfort. Bylo proto nevyhnutelné, aby chata prošla rekonstrukcí s ohledem na místní architekturu a krajinu. Dbali jsme na zachování horského charakteru, zároveň jsme se ale nebáli experimentovat.


Autoři projektu

Navrhovat domovy pro naše klienty považujeme za velkou výsadu. V úzké spolupráci s nimi vytváříme prostředí, které slouží jako platforma pro jejich životní styl. Každý klient, se kterým spolupracujeme, vnáší do projektu svou vlastní vizi. Tu se snažíme díky individuálnímu přístupu rozšířit a následně naplnit. Jde přece o váš interiér, ve kterém žijete, tvoříte nebo pracujete. Věříme, že každá část bytu či domu dokáže formulovat jedinečný příběh jeho majitele. Naším cílem je posilovat hodnoty a potřeby našich klientů a umožnit jim žít velkoryse i intimně. 


Jsme si vědomi, že v dnešní zrychlené době je každé řešení, které znamená úsporu času, velkým benefitem. Proto našim klientům nabízíme službu Design & Build. To ve zkratce znamená, že vám zrealizujeme interiér přesně tak, jak jsme ho navrhli. Starosti ohledně harmonogramu, komunikace a výběru dodavatelů můžete s klidným srdcem nechat na nás. My jsme pro vás hlavním partnerem celého projektu. A jsme to i my, kdo řeší nepříjemnosti spojené s jeho realizací. 
Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz