arkhe
   
arkhe

arkhe

Navrhujeme byty, kde se dobře žije

O nás

Arkhe reprezentuje architektonické a realizační studio v jednom. Navrhovat domovy pro naše klienty považujeme za velkou výsadu. Ve spolupráci s nimi formujeme interiér, ve kterém žijí, tvoří nebo pracují. Tím však nekončíme. Rozvíjíme a řídíme každý detail – od prvotního konceptu až po předání hotového interiéru. Prostřednictvím služby Design&Build figurujeme jako hlavní partner celého projektu a díky tomu můžeme zaručit, že vše dotáhneme k dokonalosti.

Na každý projekt pro vás vybíráme tým, který odpovídá profilu vašeho zadání. Chceme, aby rezonoval s vaší povahou i vkusem. Pracovat s arkhe znamená, že budete v kontaktu se stejným týmem od okamžiku, kdy se poprvé setkáme, až do chvíle, kdy vám předáme dokončený interiér. Díky úzké spolupráci tak můžeme projekt maximálně přizpůsobit vašim potřebám a přáním.

Ing. arch. Martin Pavlíček

Martin se rezidenčním projektům věnuje samostatně již skoro 10 let. Za působení v našem studiu zúročil své dlouhodobé zkušenosti v odvětví a působí jako team leader ateliéru arkhe. Vede tým architektů a interiérových designérů, kteří…

Ing. arch. Barbora S. Babocká

Díky vybranému vkusu, neustálému hledání nových značek, produktů a materiálů, Barbora supervizuje výstupy studia v rámci interiérového designu. Ve spolupráci s Martinem Pavlíčkem dohlíží na výstupy všech rezidenčních projektů, od luxusního penthousu po glamping chatu.

Ing. arch. Tatiana Hanzelová

Ing. arch. Anna Dománková

Ing. arch. Anna Longauerová

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

arkhe

Rohanské nábřeží 717/4, 186 00 Praha 8

arkhe.cz/

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email