Hedvika Novotná - NOVOdesign
   
Hedvika Novotná - NOVOdesign

Hedvika Novotná - NOVOdesign

Designér

O nás

„Nemějte doma nic, co nepovažujete za užitečné, nebo vám to nepřipadá krásné.“


Jsem rebelka, často jdu proti proudu. U lidí si velmi cením zdravého selského rozumu. Není mým cílem zalíbit se všem. Bydlení, věci a lidé, kterými se v životě obklopujeme, velmi působí na naši psychiku a celkovou životní pohodu. Proto interiéry navrhuji tak, aby se v nich moji klienti necítili jako v neosobním designovém showroomu, či jako na vystylizované fotce z Instagramu.

  • Vzhledem k tomu, že den není nafukovací a v poslední době se věnuji převážně přednáškové činnosti ve Škole interiéru, musím svůj čas plánovat efektivně a dlouhodobě. Prosím tedy o pochopení, že i projekty, na kterých budu pracovat, si pečlivě vybírám.

  • Komerční zakázky upřednostňuji před rezidenčními projekty. Nezabývám se dílčími projekty. Navrhuji vždy celý byt, celý dům, či celý komerční projekt). Prosím tedy, abyste mě nepoptávali s tím, že chcete navrhnout pouze kuchyňskou linku či dětský pokoj. Pracuji komplexně a řeším zakázky pouze na klíč. Ráda vám však doporučím kolegu/-yni z branže, který/-á se zabývá i dílčími místnostmi.

  • V případě, že potřebujete služby interiérového designéra dříve (nejlépe hned), můžete mě také kontaktovat a já vám velmi ráda doporučím konkrétní/-ho kolegu/-yni z branže, která/-ý by se vašemu projektu mohl/-a věnovat dříve. Případně vám doporučím i některého ze svých velmi šikovných studentů, kteří prošli moji Školou interiéru.

  • Pokud jste si koupili byt v developerském projektu, je potřeba mě kontaktovat ve fázi, kdy jsou ještě možné klientské změny (upřímně zde však musím napsat, že developerské projekty nedělám vůbec ráda). Vycházím ze svých zkušeností komunikace s několika velkými developerskými firmami. Pokud bych si měla vybrat mezi projektem rekonstrukce vybydleného panelákového bytu a developerským projektem „krásné“ novostavby, upřednostním vždy raději ten panelák. A to díky nesmírně složitému procesu klientských změn a  díky komunikačním neshodám s každým developerem, se kterým jsem doposud jednala (rozhodně jich nebylo málo).

  • Nejraději mám kompletní rekonstrukce starých bytů. Čím menší, tím pro mě lepší (baví mě optimálně využít malý prostor), ale ráda se poperu i s těmi velkými ;-)

  • Pracuji v rámci celé ČR.


Hedvika Novotná

Jsem rebelka, často jdu proti proudu.Oceňuji selský rozum. Nechci se zalíbit se všem. Bydlení, věci a lidé, kterými se obklopujeme,působí na životní pohodu. Klienti se nesmí v interiéru cítit jako v showroomu,či jako na fotce z Instagramu.

Co umíme

Návrhy rezidenčních i komerčních prostor na klíč v rámci celé ČR

Škola interiéru (www.skola-interieru.cz) - kurzy pro laiky, kteří chtějí nastartovat dráhu interiérového designéra (Designový maraton) & individuální kurzy pro stavebníky, projektanty, architekty, zaměstnance designových studií, apod.

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Hedvika Novotná - NOVOdesign

www.novodesign.cz

www.skola-interieru.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email