ALUDŘEVO
   
ALUDŘEVO

ALUDŘEVO

Skvělá alternativa za standardní dřevěné obklady a dřevěné fasády, které nesplňují požární kritéria pro výstavbu

O nás

Obklad na provětrávané fasády - alubky

Vytváříme originální obkladové profily - alubky, jako náhradu za klasické dřevěné obklady podle požadavku architekta s ohledem na specifické požadavky a charakter konkrétní budovy. Absolutní výhodou je certifikace alubek jako nehořlavý materiál s reakcí na oheň A2- s1, d0.

Alubky jsou na „celý život“ jelikož díky hliníkovému tělu alubky a skvělé technologii povrchové úpravy vydrží funkční mnoho desetiletí. Díky všem výhodám které alubky představují jsme na výstavě FOR GARDEN v roce 2019 získali, od komise složené z malé skupiny architektů, skvělé první místo za vystavovaný produkt založený na vlastním nápadu. Neustále se snažíme naši nabídku alubek rozšiřovat a nabízet stále nové typy alubek, ale stejně tak i nové dekory a postupně budeme přidávat také nabídku zajímavých nedřevěných dekorů.

 

ALUBKY Z ALUDŘEVA

Standardně dodáváme několik typů obložení z Aludřeva a celkem tři typy jejich povrchové úpravy, kdy v každé jednotlivé variantě povrchové úpravy je na výběr z mnoha barevných dekorativních povrchů v imitaci dřeva. Navíc je možno dodat také velmi zajímavé nedřevěné dekory, které budeme také nabízet.

Umíme vyrobit, na přání zákazníka, různé individuální fasádní profily dle jeho specifického poždavku, min. objednávkové množství je závisle od tvaru profilu, v každém případě je min. 90m2 plochy obkladu.

Dokážeme také vytvořit různorodou (mixovanou) barevnost profilů pro výsledný "extra" přírodní efekt fasády což je varianta povrchové úpravy PRIM, nebo skutečně ofocené dřevěné obklady což je varianta PRINT.

Co umíme

Dům dětí a mládeře alubky č. 4 dekor mix 5dekorů dub pískový

Dům dětí a mládeře alubky č. 4 dekor mix 5dekorů dub pískový

RD Klánovice mix 4 dekorů kaštanu

Zahradní wellness alubky č. 4 dekor thermoborovice

Hausbot alubka č. 8 dekor dub hnědý 733

RD Blansko - alubka profil H 5x5cm dekor Borovice 716

Praha Kolbenova - profil hranol dekor Prim thermoborovice

Kontakt

Miroslav Vodička

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

ALUDŘEVO

Pražská 1808, Dobříš (sídlo firmy)
Na Kole 1970, Dobříš (obchodní kancelář)

www.aludrevo.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email