HOLNAR DESIGN
   
HOLNAR DESIGN

HOLNAR DESIGN

Ateliér

O nás


Naším cílem je Váš perfektní interiér.

Máme mnohaleté zkušenosti v designu interiérů a ve vývoji individuálních řešení na míru. Klademe důraz na aktuální trendy, ale ctíme tradici a kvalita je pro nás vždy na první místě.

Celý náš tým Vám poskytne nadstandardní servis při realizaci Vašeho projektu. Co nejpřesněji ztvárníme Váš interiér. Využíváme panoramatických vizualizací a v případě kuchyňské linky nabízíme i prezentaci pomocí kuchyně na zkoušku.

Dokážeme zajistit i interiérové stavební úpravy. Například rekonstrukci bytového jádra, výměnu podlahy a jiné. Vyřešte vše rychle a jednoduše, s jedním dodavatelem – Holnar Design.

Holnar design nabízí designérské služby a realizace zaměřené na nábytek jako jsou: kuchyně, obývací stěny, vestavné skříně, ložnice, dveře, pracovny, kancelářské interiéry atd.. I když řešíte jen jednu místnost zohledňujeme interiérový celek, tak aby bylo Vaše bydlení v symbióze.

Stavební úpravy realizujeme jak na úrovni designérských služeb, tak i realizací (podlahy, obklady, rekonstrukce).
Ať už jste jednotlivec, rodina nebo developer - vždy nabízíme produkt ušitý na míru přímo Vám. Každý má své potřeby a představy. My je plně respektujeme.

Jaroslav Holík

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

HOLNAR DESIGN

Krapkova 709/4, 779 00 Olomouc

Email: Zobrazit email