Alax spol. s r. o.

Alax spol. s r. o.

Děláme bydlení hezčí

O nás

Společnost Alax vznikla v roce 1992 z lásky k designu. Ze skromného snu "Dělat bydlení hezčí" se stal rozsáhlý projekt, který dnes pracuje s více než s 23 tisíci produkty zahrnujícími více než 10 milionů materiálových a dalších variant. Milujeme design a baví nás projektovat, a proto jsme za našich 30 let na českém trhu navázali spolupráci s velkým množstvím architektů a projektantů, kterým děláme odbornou podporu.

Historicky nejdéle se firma věnuje „profesionálním interiérům“, tedy kancelářským, zdravotnickým, hotelovým, restauračním, pečovatelským a školním interiérům a také vybavování knihoven. Zaměřujete se ale také na návrhy a dodávky kancelářských, bytových interiérů, dětského nábytku, nábytku do obývacích pokojů, ložnic a předsíní a také designového sedacího nábytku. Nabízíme zakázkovou výrobu a také designový bytový nábytek, osvětlení a doplňky od renomovaných evropských firem, jako jsou PedraliInnovationVondomMagis či Andreu World.

 

Co nabízíme?

e-shop se širokým portfoliem dodavatelů a zahraničních produktů

konzultace, během které vám poradíme s výběrem, vytvoříme cenovou nabídku nebo produkty rovnou objednáme

projektování vašeho interiéru

showroom v pražském Karlíně, kde vystavujeme některé modely a od ostatních máme vzorky barev a materiálů

Co umíme

Široké portfolio

Na e-shopu ALAX najdete zajímavé kousky do bytových interiérů, kanceláří, hotelů, restaurací či nemocnic. Všechny produkty se pyšní originálním designem ve špičkové kvalitě za přijatelné ceny. Aktuálně nabízíme více než 23 000 produktů a více než desítky miliónů jejich variant. Finální provedení produktů je plně ve vašich rukou, pomocí sofistikovaného konfigurátoru si sami zvolíte, jak bude výrobek vypadat. S vyhledáváním vám pomůžou naše chytré filtry, díky kterým během několika kliknutí najdete přesně takové provedení produkty, po kterém toužíte. Více informací se dozvíte v tomto videu.

Spolupráce s architekty

Pro architekty a další profesionály v oblasti designu a architektury jsme v ALAXU připravili Profizónu. Jako její člen získáte přístup k informacím, které nejsou určeny pro širokou veřejnost, a spoustu výhod. Jednou z nich je možnost stahování 3D objektů, katalogů a fotografií a vytváření cenových nabídek pro vaše klienty. Zároveň budete mít k ruce kvalifikovanou podporu našeho týmu, který vám velmi rád pomůže, a to ať s výběrem produktů, tak s poskytnutím coworkingového prostoru pro vaše jednání v našem nově otevřeném třípatrovém showroomu v pražském Karlíně. Architektům také nabízíme možnost školení a konzultace.

Showroom v pražském Karlíně

ALAX není jen virtuální obchod. Výrobky a služby prezentujeme také v našem interiérovém studiu a kamenné prodejně designového nábytku v Praze 8 v Karlíně. Jelikož se nám v posledních letech do showroomu nevešly všechny krásné designové kousky, které bychom si vám přáli ukázat, pustili jsme se do rozsáhlé rekonstrukce, na jejímž konci stojí třípatrový showroom plný nábytku a doplňků od evropských značek, jako jsou NovamobiliSabaAdriani e Rossi, Masiero a další.

Realizované projekty
ve spolupráci se Alax spol. s r. o.

Kontakt

Mgr. Otto Cabala

Ředitel společnosti+420 602 297 215

cabala@alax.cz

Mgr. Miroslav Havel

Obchodní ředitel+420 602 240 490

havel@alax.cz

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Alax spol. s r. o.

Urxova 2
Praha 8 - Karlín
186 00

www.alax.cz/

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email