Alax spol. s r. o.

Kongresové centrum Praha

O projektu

Společnost ALAX realizovala v rámci rekonstrukce Kongresového centra Praha výrobu, dodávku, instalaci a zprovoznění interiérů Kongresového centra - vybavení atypickým nábytkem, dle projektu studia D–PLUS PROJEKTOVÁ A INŽENÝRSKÁ, a.s. Součástí dodávek byly i přípomocné stavební a bourací práce, nové SDK příčky, podhledy, podlahové krytiny, dodávka osvětlení a úprava vzduchotechniky v některých místnostech, skleněné obklady z kaleného skla a zrcadel, repase stávajících atypických barů a barových pultů, výroba nového atypického nábytku pro šatny, recepce, informační centrum s atypickým recepčním pultem a další.


Autoři projektu

Společnost Alax vznikla v roce 1992 z lásky k designu. Ze skromného snu "Dělat bydlení hezčí" se stal rozsáhlý projekt, který dnes pracuje s více než s 23 tisíci produkty zahrnujícími více než 10 milionů materiálových a dalších variant. Milujeme design a baví nás projektovat, a proto jsme za našich 30 let na českém trhu navázali spolupráci s velkým množstvím architektů a projektantů, kterým děláme odbornou podporu.

Historicky nejdéle se firma věnuje „profesionálním interiérům“, tedy kancelářským, zdravotnickým, hotelovým, restauračním, pečovatelským a školním interiérům a také vybavování knihoven. Zaměřujete se ale také na návrhy a dodávky kancelářských, bytových interiérů, dětského nábytku, nábytku do obývacích pokojů, ložnic a předsíní a také designového sedacího nábytku. Nabízíme zakázkovou výrobu a také designový bytový nábytek, osvětlení a doplňky od renomovaných evropských firem, jako jsou PedraliInnovationVondomMagis či Andreu World.

 

Co nabízíme?

e-shop se širokým portfoliem dodavatelů a zahraničních produktů

konzultace, během které vám poradíme s výběrem, vytvoříme cenovou nabídku nebo produkty rovnou objednáme

projektování vašeho interiéru

showroom v pražském Karlíně, kde vystavujeme některé modely a od ostatních máme vzorky barev a materiálů

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Alax spol. s r. o.

Urxova 2
Praha 8 - Karlín
186 00

www.alax.cz/

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email