IQ Interiéry

DĚTSKÝ POKOJ PRO HOLKY

O projektu

Tento dětský pokoj se samostatnou šatnou je určen pro dvě holčičky ve věku 8 a 2 let. Je navržen tak, aby každá z holčiček měla svůj koutek na spaní s odkládáním drobností a práci na svém pracovním stole. Po celé jedné stěně je úložný prostor pro hračky a knihy v nižší bílé komodě s výklopnými dvířky ve dvou barevných odstínech. Samostatná šatnička slouží pro ukládání ošacení ve skříni a komodě vyráběné na míru. Jedno proutěné křesílko slouží mimo jiné i pro maminku na posezení a čtení třeba pohádek před spaním. Celý prostor je laděn do něžného nádechu starorůžové a fuchsiové barvy s převahou bílé. Na dvou protilehlých stěnách je použita tapeta s jemným květinovým vzorem. K doladění barevného konceptu slouží proutěné křeslo, proutěné úložné košíky a stolní proutěná lampička.


Autoři projektu

Dětské pokoje navrhuji podle prvků Feng Shui, výpočtů životního čísla a energetické stopy, kterou má každý z nás jasně danou. Umístím prvky na ta správná místa, vyberu vhodné materiály a dekorace, sladím barevné schéma s energií dítěte. Jde o velmi intuitivní proces, ale zároveň vychází z přesných výpočtů. Výsledkem je jedinečný a harmonizující prostor, který dítěti nabízí fyzickou, duševní a emocionální rovnováhu. Pokojíček dítě tak může nabít neskutečnou silou, ukonejšit nebo nabídnout útočiště či místo pro snění.

Jako interiérový designér a konzultant feng shui vám dokáži poradit, jak na to. Spolu vyladíme dětský pokoj nebo jiné détské prostory (školky, školy, mateřská centra) ať už osobně nebo jen online a dětský postor dostane hned novou energii. Nebo můžete využít jen mých doplňkových služeb jako jsou Dárkové poukazy, společné nákupy nebo konzultaci.


„Energie okolního prostředí každého z nás hluboce ovlivňuje... Odraz vašeho domu se promítá do vašich myšlenek a zhmotňuje se.“ 

Marie DiamondZobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

IQ Interiéry

www.harmonieinterieru.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email