IQ Interiéry
   
IQ Interiéry

IQ Interiéry

HARMONICKÉ INTERIÉRY PRO DĚTI

O nás

Dětské pokoje navrhuji podle prvků Feng Shui, výpočtů životního čísla a energetické stopy, kterou má každý z nás jasně danou. Umístím prvky na ta správná místa, vyberu vhodné materiály a dekorace, sladím barevné schéma s energií dítěte. Jde o velmi intuitivní proces, ale zároveň vychází z přesných výpočtů. Výsledkem je jedinečný a harmonizující prostor, který dítěti nabízí fyzickou, duševní a emocionální rovnováhu. Pokojíček dítě tak může nabít neskutečnou silou, ukonejšit nebo nabídnout útočiště či místo pro snění.

Jako interiérový designér a konzultant feng shui vám dokáži poradit, jak na to. Spolu vyladíme dětský pokoj nebo jiné détské prostory (školky, školy, mateřská centra) ať už osobně nebo jen online a dětský postor dostane hned novou energii. Nebo můžete využít jen mých doplňkových služeb jako jsou Dárkové poukazy, společné nákupy nebo konzultaci.


„Energie okolního prostředí každého z nás hluboce ovlivňuje... Odraz vašeho domu se promítá do vašich myšlenek a zhmotňuje se.“ 

Marie DiamondMgr. Alice Jaegerová

Díky mým čtyřem dětem jsou mojí srdcovou záležitostí zvláště návrhy dětských pokojů, hracích koutků pro děti, mateřských center, školek a základních škol. Do svých návrhů ráda vkládám hravost a uvolněnost.

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

IQ Interiéry

www.harmonieinterieru.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email