FIBRAN s.r.o.

Sports Hall of the Vižmarje Brod School, Slovinsko

O projektu

Na projektu byl využit podkladový polštář siesmic.Zjistěte více o využití extrudovaného polystyrénu FIBRANxps na našich webových stránkách zde.


Autoři projektu

FIBRAN s.r.o. je česká společnost, která byla založena jako součást skupiny FIBRAN v roce 2018. Od roku 2021 do roku 2022 byl v průmyslové zóně Joseph u Havraně vybudován jeden z nejmodernějších výrobních závodů na extrudovaný polystyren FIBRANxps. Pevně věříme, že tento nový závod pomůže v našem poslání dobře pracovat, vyrábět vysoce kvalitní výrobky a globálně i lokálně přispívat svým dílem k celkovému udržitelnému rozvoji.

 Společnost FIBRAN s.r.o., jako součást skupiny FIBRAN, je díky svému členství ve skupině připravena, za pomoci a asistence svých starších sourozenců poskytovat své produkty ve stejné kvalitě. Svou výrobní kapacitou na moderní lince společnost FIBRAN s.r.o. pomůže pokrýt poptávku po extrudovaném polystyrenu.

 Skupina FIBRAN vyrábí značky – FIBRANxpsFIBRANgeoFIBRANgyps, FIBRANhydro a FIBRANskin. Produkty tepelné izolace z extrudovaného polystyrenu se pod značkou FIBRANxps vyrábí ve čtyřech závodech – v Řecku, Slovinsku, Portugalsku, Bulharsku a v České republice.

 Při jakémkoliv dotazu na řešení tepelné izolace ve vašem projektu se na nás neváhejte obrátit na emailové adrese: fibran@fibran.cz. Vynasnažíme zodpovědět všechny vaše dotazy. 

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz