Martina  Císařová
   
 Martina  Císařová

Martina Císařová

Designér

O nás

Pro klienty navrhujeme, dekorujeme a realizujeme celé interiéry na míru. Rádi Vám poskytneme poradenství a pomůžeme vytvořit interiér přesně podle Vašich představ.


Martina Císařová

Bytová designérka Martina Císařová specializující se na návrhy a realizace bytových interiérů, barevné poradenství a interiérové dekorace

Co umíme

NÁVRH A REALIZACE INTERIÉRU

Zařizujete si nový dům, byt a nebo komerční prostory? Potřebujete pomoc s rekonstrukcí? Toužíte po kuchyňské lince na míru, protože jste nadšení kuchaři a nebo to vyžaduje Váš atypický prostor? 

Chcete nechat většinu práce na nás? Pak jste na správné adrese, nabízíme komplexní interiérové služby od návrhu po dohled nad realizací. 

DEKOROVÁNÍ INTERIÉRU

Profesionální dekorování interiéru, návrhy a realizace textilních dekorací, tapet a okenního stínění. V našem interiérovém studiu si můžete vybrat materiály na stínění oken, tapety a další bytové dekorace. Specializujeme se také na návrhy a realizaci interiérového stínění především záclon, závěsů, japonských posuvných panelů a římských rolet. Nabízíme šití polštářů, přehozů a dalších textilních dekorací. 

INTERIÉROVÉ PORADENSTVÍ

Máte pocit, že si nevíte rady s výběrem výmalby vaší ložnice? Viděli jste v obchodě zajímavé křeslo, ale nejste si jisti, že se hodí právě do Vašeho obývacího pokoje? Nevíte si rady s výběrem osvětlení? Využijte interiérové poradenství.

 

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Martina Císařová

Husitská 1271/8 , Brno - Královo Pole, 61200

www.cisarova-interier.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email