Cesario Decor
   
Cesario Decor

Cesario Decor

O nás

Pro klienty navrhujeme, dekorujeme a realizujeme celé interiéry na míru. Rádi Vám poskytneme poradenství a pomůžeme vytvořit interiér přesně podle Vašich představ.

NÁVRH A REALIZACE INTERIÉRU

Zařizujete si nový dům, byt a nebo komerční prostory? Potřebujete pomoc s rekonstrukcí? Toužíte po kuchyňské lince na míru, protože jste nadšení kuchaři a nebo to vyžaduje Váš atypický prostor? 

Chcete nechat většinu práce na nás? Pak jste na správné adrese, nabízíme komplexní interiérové služby od návrhu po dohled nad realizací. 

DEKOROVÁNÍ INTERIÉRU

Profesionální dekorování interiéru, návrhy a realizace textilních dekorací, tapet a okenního stínění. V našem interiérovém studiu si můžete vybrat materiály na stínění oken, tapety a další bytové dekorace. Specializujeme se také na návrhy a realizaci interiérového stínění především záclon, závěsů, japonských posuvných panelů a římských rolet. Nabízíme šití polštářů, přehozů a dalších textilních dekorací. 

INTERIÉROVÉ PORADENSTVÍ

Máte pocit, že si nevíte rady s výběrem výmalby vaší ložnice? Viděli jste v obchodě zajímavé křeslo, ale nejste si jisti, že se hodí právě do Vašeho obývacího pokoje? Nevíte si rady s výběrem osvětlení? Využijte interiérové poradenství.


Martina Císařová

Interiérové studio Martina Císařová v Brně, specializující se na návrhy a realizace bytových a komerčních interiérů, barevné poradenství, interiérové dekorace a textilní stínění

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Cesario Decor

Husitská 1271/8 , Brno - Královo Pole, 61200

www.cisarova-interier.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email