Blum s.r.o.

Blum s.r.o.

Naše nejdůležitější požadavky na kvalitu: Vaše potřeby 

O nás

 

Od roku 1952 v pohybu.

Jméno Blum znamená inovativní výrobky, vysoce angažované spolupracovníky a vynikající postavení na mezinárodních trzích. Dne 1. března 1952 založil pan Julius Blum svůj závod a vyrobil své první ozuby, instalované na koňských podkovách – ochranu pro koně před sklouznutím. Dnes patříme k výrobcům nábytkového kování, kteří zaujímají celosvětově na trzích vedoucí postavení.

Blum Quality

Každý, kdo naše kování prodává, instaluje, montuje či sám každý den používá – ví naprosto přesně, co je to kvalita. Kvalita Blum se řídí podle Vašich potřeb. Protože naším komplexním cílem je zejména, aby každý, kdo se s výrobky Blum setká, každý den profitoval z jejich výhod a předností. To se týká jak veškeré výroby nábytku, tak i jeho dlouholetého používání.

Kvalita výrobku

Jakožto výrobce kování se snažíme udělat co nejvíce pro to, aby naše výrobky po celou dobu životnosti nábytku každého dokonale přesvědčily: realizujeme průzkum, testy, a neustále optimalizujeme. Pod pojmem kvalita výrobku chápeme něco víc nežli design a funkce. Naše kování nachází univerzální využití, skýtá možnost naprosto přesného zpracování a precizní montáže.

Abychom očekávání našich zákazníků nejen splnili, ale ještě je i překonali.

Kvalita služeb

Firma Blum je víc, nežli jen dodavatel nadstandardních výrobků. Vyvíjíme řešení, s nimiž kvalitu při plnění svých každodenních úkolů ještě zvýšíte. Od objednávky správného kování přes perfektní zpracování nábytku až po úspěšný prodej kuchyně – my se dokážeme skvěle vžít do Vaší práce v kuchyni. Využijte našich služeb, abyste si zjednodušili jednotlivé postupy, nebo abyste snadněji a efektivněji zvládli hned několik pracovních úkonů naráz.

Doživotní záruka

Výrobky Blum jsou konstruovány tak, aby vydržely po celou dobu životnosti nábytku. Dokument k poskytování a omezení doživotní záruky si můžete stáhnout.

Co umíme

Svět výrobků firmy Blum

Seznamte se s inovativním kováním do kuchyně i dalších místností v bytě nebo domě. 

KUCHYNĚ, KOUPELNY, HALY, OBÝVACÍ POKOJE, KANCELÁŘE, LOŽNICE

Vzrušující rozmanitost výklopů 

Systém výklopů AVENTOS přináší do horních skříněk vysoký komfort pohybu. Dokonce i otvírání velkých a těžkých výklopů je snadné jako hračka. Přitom oceníte i mimořádnou praktičnost systému AVENTOS, protože se uživatel může u nábytku volně pohybovat a v žádném případě mu nehrozí, že by se třeba o skříňku uhodil do hlavy.

Systém závěsů

CLIP top BLUMOTION

Tady je možné opravdu úplně všechno! 

CLIP top BLUMOTION v sobě soustřeďuje inovativní techniku, na mezinárodní úrovni oceněný design a komfort pohybu, vše ukryté v co nejmenším prostoru – protože BLUMOTION je integrován v misce závěsu.

Box systémy

LEGRABOX

Elegance v pohybu 

Věřili byste tomu, že existuje ideál perfektní zásuvky? Naprosto oproštěný od všeho, co jsme dosud znali? Ztělesnění zásad ideálu, přesto vybavený tak dokonalou funkcí, jaká tu ještě nikdy nebyla? Přímočarý. Jednoduchý. Štíhlý. Jako LEGRABOX – elegance v pohybu. Tento Box systém vyvolává údiv čistou linií tvarů a forem, střídmým designem bočnic, harmonickými liniemi, které tvoří úžasný ústřední dekorační prvek.

Absolutní nosnost

LEGRABOX je úžasný i při úplném výsuvu a vysokém zatížení. Dokonce i velmi široké a těžké výsuvy běhají lehounce díky své vysoké dynamické nosnosti 40 kg a 70 kg.

TANDEMBOX

Jeden systém. Nejrozmanitější možnosti. 

TANDEMBOX, osvědčený Box systém z kovu, skýtá široké spektrum využití a nejrozmanitější možnosti provedení a pojetí designu: od standardních řešení až po speciální využití. Základ vždy představuje osvědčená korpusová lišta TANDEMBOX. Ta zajistí lehký chod a vysoký komfort pohybu.

METABOX

Jednoduše. Dobře. Osvědčeným způsobem. 

Zásuvky a výsuvy METABOX se skládají jen z několika konstrukčních dílů. Vyzkoušejte si realizovat s osvědčeným Box systémem nejrozmanitější využití v kuchyni, hale, v koupelně nebo v kanceláři – METABOX je vynikající i v případě, že si budete stavět vlastní obchod. Stabilní materiály a pečlivé zpracování zajistí nejlepší hodnoty stability – až po maximální dynamickou nosnost 30 kg.

Technologie pohybu

4 technologie pohybu pro více možností – technologie pohybu firmy Blum

Každá ze 4 technologií, byť využitá každá samostatně, vždy budí emoce a nadšení svými mimořádnými vlastnostmi. Uvědomělým využitím zvýšíte komfort obsluhy nábytku – a získáte v oboru výroby nábytku úžasný náskok.

Vodící systémy

Kvalita z oceli pro důmyslné řešení dřevěného nábytku 

Naše vodicí systémy nabízí ocelovou kvalitu pro váš nábytek ze dřeva. Pro uspokojení jakýchkoli nároků máme k dispozici vhodné řešení: úsporný vodicí systém STANDARD, univerzální vodicí systém TANDEM, a rovněž rafinovaný vodicí systém MOVENTO. Pro ještě více komfortu máte k dispozici různé technologie pohybu. Pro vaše snadné plánování a montáž poskytujeme naše na míru šité servisní služby a pomůcky pro zpracování.

Realizované projekty
ve spolupráci se Blum s.r.o.

Kontakt

Richard Sajdl

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Blum s.r.o.

Centrum technického poradenství
Kolbenova 19
190 00 PRAHA 9 - VYSOCANY
CZECH REPUBLIC

www.blum.com

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email