ABITA s.r.o.
   
ABITA s.r.o.

ABITA s.r.o.

O nás

Abita s.r.o. byla založena s cílem přinést Italský design do střední Evropy. Více než 18 let zastupujeme Italské výrobce na CZ/SK trhu jako agenti. Během těchto let jsme měli možnost podpořit naše klienty v mnoha projektech a to od soukromých rezidencí, přes hotely a restaurace, až po kanceláře a další prostory. Usilujeme o vysokou kvalitu produktů a garantujeme moderní a kvalitní design s veškerou podporou s produkty spojenou. Jako společnost zastupující výrobce, jsme hrdí, že pracujeme s více než 15ti designovými výrobci.

Co děláme?

poskytujeme servis našim partnerům v podobě novinek, školení nových produktů, katalogů, vzorků i fyzických výrobků na ukázku nebo zapůjčení

pomáháme taktéž s logistikou a případnými reklamacemi a zajišťujeme i ochranu projektů.

pomáháme s návrhy a 3D vizualizacemi našim partnerům

řešíme společně s partnery atypické řešení projektů

Co umíme

Saba

Saba je italská společnost založená v roce 1988. Značka se zaměřuje na výrobu nábytku pro domácí interiéry a proslula především svými maximálně pohodlnými sedacími soupravami, kvalitními křesly, ale i postelemi, židlemi, stolky a dalším nábytkem, který vyniká neobyčejným designem a zároveň splňuje součásné ergonomické a technické standarty. Nábytek Saba je vyráběn z prvotřídních materiálů, které jsou dále zpracovávány pomocí moderních konstrukčních procesů, v rámci kterých je vždy prostor pro inovace a experimentování. Ve finálním produktu se pak kloubí jedinečné odborné řemeslné zpracování s vysokou přesností strojních zařízení, které jsou záštitou přesnosti, optimalizace a kontroly v každé fázi výroby. Všechny kolekce Saba mají jedinečný charakter a díky ergonomickému designu a vysoce kvalitním materiálům přináší do vašich domovů pohodlí a relaxaci. Kromě toho nabízí Saba široký výběr povrchových úprav, díky velké a propracované kolekci textilií si můžete většinu produktů přizpůsobit tak, aby vyhovovaly vašim potřebám stylu a barvám interiéru.

MIDJ

Midj je společnost v regionu Friuli, která vyrábí – zcela v Itálii – židle, stoly a doplňkové nábytkové předměty špičkového designu a kvality. Společnost již více než dvacet let sleduje své cíle růstu a vývoje ve stylu a výrobě, restylizuje svůj sortiment, vylepšuje a rozšiřuje své kanceláře a výrobní jednotky, kde jsou židle vyráběny pro trhy po celém světě. Zkušenosti a profesionalita získané v průběhu let jsou silnou stránkou této společnosti, která nabízí funkční a moderní produkty špičkového designu.

NOVAMOBILI

Společnost Novamobili, která vyniká ve světě nábytku svými modulárními systémy, ale navrhuje i nábytek, který přepisuje knihu pravidel v užívání prostoru kolem nás. Základními hodnotami jsou modularita, flexibilita, funkčnost a široká použitelnost. Jasné vyjádření řemeslné tradice, která ale využívá moderní technologie ve spolupráci inženýrů a designérů, kteří stále přicházejí s inovativními řešeními nábytku na míru.

Více inspirace zde.

MASIERO

Kolekce Masiero vyjadřují dokonalou rovnováhu mezi technickým know-how a sofistikovanou estetikou, od klasických produktů po moderní předměty, pro interiéry i exteriéry.

Výroba výhradně Vyrobeno v Itálii, vysoce kvalitní materiály, technická schopnost vyvíjet řešení na míru, vášeň pro technologii a design: to jsou prvky, které dohromady tvoří Masiero jedinečným. S více než čtyřicetiletou historií rodinné firmy vyrábí Masiero špičkové dekorativní osvětlovací předměty se zvláštním důrazem na proces zpracování kovů. Každý produkt ožívá v závodě Casale Sul Sile (Treviso), kde specializovaný výrobní řetězec pokrývá celý výrobní cyklus.

Řemeslná výroba a interní řízení výrobního procesu umožňují přizpůsobit každou jednotlivou položku a přizpůsobit ji potřebám zákazníka. Tradiční benátské lustry jsou výchozím bodem koncepčních inovací, které vedly Masiero k novým horizontům blízkým architektonickému osvětlení. Společnost má mezinárodní povolání exportem do více než 80 zemí a nabízí širokou škálu produktů, které splňují různé potřeby a chutě.

Cinquanta3

Cinquanta3 je jedna ze tří divizí společnosti Battistella Group, která se specializuje především na nábytek do garsonek, menších bytů, hotelů, komerčních prostor atd.

Je velmi silná ve sklápěcích systémech (sofa bed), výsuvných stolech a dalších úložných systémech vhodných pro malé prostory.

Využívá nejkvalitnějších technologií v nově vybavené hale plné nejnovějších strojů pro nábytkářský průmysl (stejně jako Novamobili).

Gicinque

Gicinque - od moderního designu po retro kuchyně. Od minimalismu po klasickou eleganci. Moderní i klasické kuchyně jsou navrženy tak, aby splňovaly potřebu na prostor i styl. 

Vždy zajišťují vysokou kvalitu, funkci a pozornost k detailu a odolnost. Italská kuchyně Gicinque, bude hlavním protagonistou vašeho domova

ideal lux

Ideal lux - Italská značka s pravým italským designem, která patří mezi přední výrobce dekorativního, ale i technického osvětlení. Jde o mimořádná svítidla z velké části v ucelených kolekcích, které nabízí průřez všemi styly od moderního, rustikálního, retro, orientálního až po styl klasický.
Svítidla jsou zárukou vysoké kvality zpracování. Při jejich výrobě je využit jak vysoce kvalitní kov, ručně foukané sklo tak i netradiční materiály jako např. tkanina, karton, přírodní konopí nebo pryskyřice.

dvo_

Společnost DVO byla založena roku 1990 a od roku 1993 jsou patrné znaky rychlého a solidního rozvoje na trhu s kancelářským nábytkem.

Design a kvalitní služby. To především je DVO – odborníci a inovátoři v oboru kancelářského nábytku, kteří se snaží svým zákazníkům poskytnou při projektech kompletní servis, poskytovat průběžná školení a poprodejní služby.

Společnost, která reaguje na potřeby trhu a jeho vývoj, je flexibilní a kreativní a strategií just in time splňuje potřebu rychlé a spoleglivé logistiky. Spolupracují s architekty a designéry aby nabídli flexibilní a dynamické služby šité na míru klientovi I jeho projektu. DVO má ekologické ISO certifikáty a je certifikovanou firmou!

nidi

Dětský / studenstký nábytek NIDI je součástí společnosti BATTISTELLA, která začala pracovat na svých produktech již před více než 70 lety. Vyrábí Dětský / studenstký designový nábytek, designové vybavení a doplňky do dětských a studentských pokojů. K výrobě používá nejrůznější materiály jako je dřevo, kov, nebo PVC. Kolekce dětského / studenstkého nábytku NIDI od společnosti BATTISTELLA přesně splňuje požadavky, které by měl dětský / studenstký pokojík mít – estetickou přitažlivost a především funkčnost. Designové dětské pokoje NIDI jsou pod zárukou italské kvality, která je ověřena několika generacemi. Dnes se dětský / studentský nábytek NIDI přizpůsobuje moderní technologii – kombinuje hravost a design a právě díky tomu NIDI patří mezi špičkou italského designového dětského / studentského nábytku.

ADRIANI e ROSSI

V roce 1990 Adriani e Rossi začali navrhovat a vyrábět designové doplňky jako grafické studio, původně určené pro merchandising v nábytkářském sektoru. Později se stali distribuční společností pro interiérové doplňky v Itálii i v zahraničí. Je to jediná společnost na světě, která vyrábí „Total Look“ s jakýmkoli materiálem :, sklo, keramika, dřevo, koberce, lampy, obrazy, kov, vše ve stejném stylu, vše striktně „Made in Italy or Europe“, pod přímým dohledem Adriani a Rossi. Kromě dekorativních předmětů, tapet a koberců založili i vlastní řadu interiérového nábytku, který doplňuje celý katalog a díky tomu najdete u Adriani A Rossi vše, co potřebujete k vytvoření dokonale ladícího interiéru. 

LIGHT4

LIGHT4, to jsou různá světelná řešení pod jednou společností: tato značka osvětlení se sídlem v oblasti Treviso nabízí MADE IN ITALY výrobky zejména pro zařizování větších projektů. Její výrobky jsou inovativní, elegantní a funkční. Nastavení prodeje je přizpůsobitelné a funguje v globálním měřítku. Organizace společnosti je efektivní, zaměřuje se na výrobu na míru, výrobky se vyznačují především vysokou kvalitou.

FALOMO

Již více než 50 let je posláním Manifattura Falomo propagovat „zdravý spánek“ skrze jejich matrace, polštáře a rámy postelí. Všechny výrobky jsou 100% vyrobeny v Itálii. Objevte celou řadu matrací: matrace z paměťové pěny, pružinové matrace, taštičkové matrace, matrace aquatech, latexové matrace, matrace pro děti a mnoho dalších variant. Pro úplnost sortimentu vyrábí Manifattura Falomo polštáře z paměťové pěny a latexu, rošty z kovu a dřeva, rámy postelí a další doplňky. Manifattura Falomo nabízí odborné poradenství při výběru matrací, a proto si můžete být jistí, že najdete matraci ušitou na míru přímo pro vás!

Kontakt

Petra Říhová

Daniel Linhart

Petra Nováková

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

ABITA s.r.o.

Americká 177/35. Praha 2 - Vinohrady

www.abitasro.com

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email