DG Architects

DG Architects

DG ARCHITECTS VYTVÁŘÍ ARCHITEKTURU PRO ŽIVOT I PRO PRÁCI

O nás

Zhmotnění Vašich myšlenek a přání týkající se prostředí ve kterém žijete a pracujete, prochází celou řadou procesů od prvotního nápadu, ujasnění možností, projektovou přípravu, jednání s úřady a dodavateli, kontroly provádění díla, koordinace a řízení stavby, až po realizace interiérů. Díky našim zkušenostem Vás provedeme celou cestou tak, aby Vás výsledek těšil. 


Ing.arch. Katarína Greco

Věnuje se designu a architektuře od roku 1998. Všestranně zaměřený architekt s citem nejen pro design, ale i pro techniku a management. Pracovala v prestižních architektonických studiích v Čechách a v Německu a zahraničních kanceláří v ČR.

Co umíme

Naše architektonická kancelář tvoří všestranný, prověřený tým, který zajišťuje celý proces od návrhů a projektů až po realizaci a dokončení stavby. Na základě rozsahu a zaměření stavby spolupracujeme se specialisty, inženýry, architekty, ale i právníky, kteří zastřešují smluvní aspektyprojektu, od pořízení pozemku, či nemovitosti, až po jejich případný prodej. V neposlední řadě spolupracujeme s realitními makléři, pro získání čiprodej pozemků a nemovitostí. Komplexnost služeb je podpořena i tím, že umíme oceňovat nemovitosti. Díky tomu umíme navrhnout projekt tak,aby klient získal maximální estetický i finanční efekt.

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

DG Architects

K Sokolovně 37/2, 104 00, Praha 10

www.dgarch.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email