F.A.R Line Living

F.A.R Line Living

Zastupujeme přední evropské značky pro osobitý design interiérů a exteriérů.

O nás

Jako dodavatel vysoce kvalitních materiálů pro interiérový a exteriérový design, se zaměřujeme na obklady, dlažby, vybavení do koupelen a tapety na míru. Máme pevné vazby s mnoha evropskými designovými značkami, které spolupracují s předními světovými architekty a designéry. Nabízíme architektům, designérům i investorům – profesionální a osobní přístup, od konzultace až po dodání materiálů pro jejich projekty. Působíme na trhu od roku 1997 a za tu dobu jsme uspokojili potřeby stovek projektů v soukromém i veřejném sektoru.

NABÍZÍME:

Dodání obkladů, dlažeb, sanitárního vybavení a tapet

Poradenství při výběru materiálů pro interiér i exteriér

Technické poradenství a podpora pro profesionály v oboru

Zpracování návrhů ve fotorealistických vizualizacích 

Co umíme

Obklady a dlažby

Zaměřujeme se na netradiční a výjimečné designy obkladů a dlažeb. Při konzultacích pomáháme architektům a designérům při výběru těchto materiálů z našeho rozsáhlého portfolia, které zahrnuje tisíce typů obkladů a dlažeb.

Tapety

S nárůstem popularity tapet v moderním interiérovém designu jsme do našeho portfolia zařadili italského výrobce Glamora, který vyrábí designové tapety na různých špičkových materiálech. Pro více informací a kompletní nabídku Glamora navštivte náš web designovetapety.cz.

Koupelnový nábytek

Jako dodavatelé na našem trhu zastupujeme několik designových značek vyrábějících koupelnový nábytek. Při výběru těchto značek usilujeme o to přinést na tuzemský trh neotřelý a zajímavý design.

Vodovodní baterie

Nabízíme vodovodní baterie, u kterých je kvalita a funkčnost samozřejmostí. Při výběru kolekcí se soustředíme na inovativní produkty v dokonalém sofistikovaném designu.

Sanitární keramika

V naší nabídce naleznete designovou sanitární keramiku a doplňky do koupelny, které jsou vyrobeny s důrazem na nejvyšší kvalitu, mnohé z nich podle návrhů prestižních designérů.

Podpora projektů

Nabízíme možnost vytvoření fotorealistických vizualizací budoucích interiérů na základě vybraných materiálů z našeho sortimentu. Tímto způsobem umožňujeme klientům lépe představit výsledný vzhled projektu.

Realizované projekty
ve spolupráci se F.A.R Line Living

Kontakt

Filip Kott

Jednatel

+420 602 384 333

info@farline.cz

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

F.A.R Line Living

Radimova 2342/36
Praha 6 Břevnov
169 00

www.farline.cz

www.designovetapety.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email