MgA.  Lenka Stádníková
   
MgA.  Lenka Stádníková

MgA. Lenka Stádníková

"Každého z nás ovlivňuje a formuje jak bydlíme, někdy stačí jen málo a dojde k veliké změně a člověk se doma cítí hned lépe. Vkusně, prakticky a zodpovědně dojdeme ke správnému cíli."

O nás

Po absolvování Technické univerzity v Liberci v oboru Podniková Ekonomika jsem žila 14 let v zahraničí (USA, Holandsku a Velké Británii), vychovávala 3 děti, čerpala jsem inspirace a zkušenosti nejen životní, ale i profesní. Po mnoha stěhování, přestavbách  domů  i stavbě vlastního domu, jsem se rozhodla změnit svou profesi a studovat Interiérový design. Ve Velké Británii  jsem absolvovala studium bakalářského a poté magisterského Interiérového designu na Staffordshire Universitě. Moc mě to bavilo, až se architektura a design stala mojí prací i koníčkem.  

Po návratu do Čech jsem se rozhodla s tímto oborem pokračovat, na Akademii Home Stagingu v Praze jsem absolvovala ještě kurzy Home Staging a Podnikání. 

Již pod jménem mé firmy LENKA design (od roku 2015) jsem zpracovala stovky projektů, konzultací a rekonstrukcí, nadále se k tomu vzdělávám, sleduji nejnovější trendy a inovace.

Kontakt a dobrý vztah s klientem, je pro mne velmi důležitý, neboť se odrazí ve výsledku práce.
MgA. Lenka Stádníková

Mojí největší inspirací je příroda. Příroda nás vytvořila, ovlivňuje nás…snažím se ji začlenit do každého interiéru, ať už přírodními materiály, imitací či doplňky.

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

MgA. Lenka Stádníková

Minkovická 170
46312 Šimonovice, Liberec

www.lenkadesign.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email