MgA.  Lenka Stádníková
   
MgA.  Lenka Stádníková

MgA. Lenka Stádníková

Designér

O nás

"Každého z nás ovlivňuje a formuje jak bydlíme, někdy stačí jen málo a dojde k veliké změně a člověk se doma cítí hned lépe. Vkusně, prakticky a zodpovědně dojdeme ke správnému cíli."

Po absolvování Technické univerzity v Liberci v oboru Podniková Ekonomika jsem žila 14 let v zahraničí (USA, Holandsku a Velké Británii), vychovávala 3 děti, čerpala jsem inspirace a zkušenosti nejen životní, ale i profesní. Po mnoha stěhování, přestavbách  domů  i stavbě vlastního domu, jsem se rozhodla změnit svou profesi a studovat Interiérový design. Ve Velké Británii  jsem absolvovala studium bakalářského a poté magisterského Interiérového designu na Staffordshire Universitě. Moc mě to bavilo, až se architektura a design stala mojí prací i koníčkem.  Po návratu do Čech jsem se rozhodla s tímto oborem pokračovat, na Akademii Home Stagingu v Praze jsem absolvovala ještě kurzy Home Staging a Podnikání. Již pod jménem mé firmy LENKA design (od roku 2015) jsem zpracovala stovky projektů, konzultací a rekonstrukcí, nadále se k tomu vzdělávám, sleduji nejnovější trendy a inovace.Kontakt a dobrý vztah s klientem, je pro mne velmi důležitý, neboť se odrazí ve výsledku práce.   


MgA. Lenka Stádníková

Mojí největší inspirací je příroda. Příroda nás vytvořila, ovlivňuje nás…snažím se ji začlenit do každého interiéru, ať už přírodními materiály, imitací či doplňky.

Co umíme

 

  • 3D vizualizace, ukáže interiér ještě před tím, nežli se pustíte do realizace. Uvidíte zde lépe rozmístění nábytku, barvy, materiály, tapety, podlahy, nábytek a doplňky, které Vám doporučím
  • 2D návrhy interiéru, jsou varianty dispozičního řešení navrhovaného prostoru. Z nich získáte představu o rozvržení místností, možné změny dispozic v interiéru, velikosti prostoru s možností rozmístění vybavení.
  • Konzultace bytového designu jsou vhodné na doporučení menších změn v interiéru či doporučení vhodných, praktických změn v projektu od architekta. Provádím je nejčastěji v místě realizace změn či online po dodání podkladů nebo telefonicky. 
  • Homestaging je profesionální příprava nemovitosti k prodeji nebo k pronájmu. Doporučuji ji k rychlejšímu a dražšímu prodeji či pronájmu nemovitosti, pro lepší si představení prostoru a přilákání více potencionálních klientů.  

 

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

MgA. Lenka Stádníková

Minkovická 170
46312 Šimonovice, Liberec

www.lenkadesign.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email