Woodpasta
   
Woodpasta

Woodpasta

Srovnejte zdi do latě!

O nás

Jsme malý český výrobce lamelových akustických panelů na stěny i stropy. Používáme kvalitní materiály, hrajeme si s dekory a plníme kreativní přání architektům a designérům. Panely Woodpasta umožňující realizace atraktivních lamelových prvků bez dlouhého čekání, jednoduše a za předvídatelnou cenu. 

Mezi hlavní výhody oproti běžně dostupným lamelovým panelům patří:

- výroba z nízkoformaldehydového jádra (MDF)
- možnost zakázkové  výroby, vzorování odstínů, atypů apod.
- zajištujeme profesionální montáže
- panely disponují požárními, akustickými a dalšími certifikacemi
- používáme nadstandardní vosky a akustické desky s OEKO-TEX certifikátem
- SHOWROOM v Praze!

Co umíme

Kompletní realizace vysoce pohltivých lamelových stěn včetně rastrů

V případech, kde hraje akustika prim, realizujeme lamelové stěny včetně dřevěných/SDK rastrů a minerální vaty. Při této skladbě dosahují panely Woodpasta váženého koeficientu pohltivosti 0.95. I při obložení menší části stěn tímto způsobem dochází k rapidnímu snížení doby dozvuku a zvýšení komfortu zejména v jednacích místnostech. 

Výroba lamelových panelů v dekorech dle přání klienta

Jako přímí výrobci nabízíme možnost zalisování téměř jakékoli dýhy, HPL, či dokonce kovolaminátů a kamenných dýh. Splníme tak jakékoli přáni ohledně barevnosti či dekorů tak, aby panely perfektně splynuly s Vaší vizí. 

Odborné montáže našich panelů

Pošlete nám projektovou dokumentaci a vše nechte na nás. Spočítáme materiál a montáž (případně u Vás zaměříme), panely v dohodnutém termínu přivezeme, nainstalujeme a po sobě již necháváme už jen čisto a krásnou lamelovou sekci.

Kontakt

Mgr. Tomáš Kučva

Dřívější právník a následně stavitel zážitkových atrakcí chtěl domů na stěnu lamely. Truhláři byli drazí, kvalitní prefabrikáty nedostupné a dovážené lamelové panely nekvalitní. Vyrobil si tedy svoje, kterých dnes po ČR najdete tisíce m2.

David Kopecký

David je páteřním členem týmu Woodpasta. Dnes má na starosti komplexní konzultace lamelových projektů, kalkulace, cenové nabídky ale i značnou část výzkumu a vývoje.

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Woodpasta

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email