WATERLOO koupelny
   
WATERLOO koupelny

WATERLOO koupelny

Chtějte od koupelny víc...

O nás

KOUPELNY WATERLOO nabízí kompletní vybavení pro zařízení koupelen (obklady, dlažby, sanitární předměty, stěrky) včetně designového sortimentu.

Cílem naší společnosti je především vyhovět přáním a požadavkům našich obchodních partnerů a současně nabídnout co nejkvalitnější servis při plnění dodávek v době garance, ale i po jejím uplynutí.  Portfolio nabízených produktů je po stránce sortimentu a designu velmi pestré.

Náš profesionální tým splňuje veškerá kritéria moderního prodeje, která garantují spokojenost zákazníků. Velký důraz klademe především na vzájemnou komunikaci zaměstnanců s našimi zákazníky a zajištění maximálního komfortu při obchodním styku. Osobní přístup a kvalitní služby nejsou pro nás pouhými frázemi, ale skutečnostmi, na kterých zakládáme náš podnikatelský úspěch.

KOUPELNY WATERLOO společně s KOUPELNY ZDICE spadají pod společnost GENERAL FACTORY s.r.o.

KOUPELNY WATERLOO jsou showroomem, nikoliv jen běžným koupelnovým studiem. Důraz klademe na individuální přístup ke každému klientovi, nasloucháme jeho představám a přáním. Snažíme se nabídnout příjemné, funkční, originální a dokonalé řešení koupelny – Vaší koupelny.

Koupelna je bez jakékoli nadsázky relaxačním a očistným místem Vašeho domova a proto nabízíme to nejlepší, čím si lze koupelnu zařídit. V naší nabídce se nachází široké spektrum produktů, od nejkvalitnějších tuzemských i zahraničních výrobců. Troufáme si tedy říci, že vyjdeme vstříc každému klientovi.

V našem showroomu jsme pro Vás připravili ochutnávku ze sortimentu designových produktů, které jsou součástí aktuálních trendů v koupelnách.

Náš sortiment samozřejmě zahrnuje obklady, dlažby a sanitární zařizovací předměty, které můžete použít i v jiných částech Vašeho domova.  Koupelny pouze nevymýšlíme, ale i realizujeme. 

Co umíme

Krásné a netradiční dlažby

Neotřelý vzhled sanitární keramiky

Inovativní vany a vaničky z titanové oceli

Italský design i německá kvalita vodovodních armatur

Doplňky, které budou vidět

Stylový nábytek pro dokonalou koupelnu

Radiátory, které nezapadnou

Kontakt

Ing. Jan Příhoda, MBA

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

WATERLOO koupelny

Vladimírova 281/6
140 00 Praha 4

www.koupelny-waterloo.cz/

www.generalfactory.cz/

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email