walldesign
   
walldesign

walldesign

Designér

O nás

Je na místě dát grafice prostor

WALLDESIGN JE SPOJENÍ GRAFIKY A ARCHITEKTURY.CONNECTION BETWEEN GRAPHIC DESIGN AND ARCHITECTURE.


Tomáš Martin

Co umíme

Walldesign je kreativní studio, které se zabývá grafickou identitou interiérů. Své uplatnění nachází převážně v komerčních a věřejných prostorech, ale neodmítá ani ty rezidenční. Základem tvorby je grafický design a jeho využití v architektuře interiéru, ve kterém se může stát buď ústředním motivem, podpořit jeho určité prvky, či změnit ladění a charakter celého interiéru jako takového. Walldesign se tak stává mocným prostředkem moderního interiérového designu a nástrojem k dosažení originální atmosféry prostoru.

Grafická identita prostoru

Walldesign je primárně chápán jako prostředek k podpoření architektury prostoru za použítí na míru navrženého grafického konceptu, jehož vznik je ovlivněn nejen prostorem samotným, ale také filozofií a charakterem jeho uživatele. Cílem je dosažení svébytné a originální atmosféry interiéru.

Architektonické řešení interiéru

Walldesign se nemusí nutně omezovat jen na aplikaci grafických motivů na stěnách, stropech či podlahách, ale může grafický koncept využít pro návrhy dalších interiérových doplňků nebo od začátku jako základ komplexního řešení celého interiéru.

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

walldesign

Kamenická 5, Praha 7 - Letná

www.walldesign.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email