TECE Česká republika, s.r.o.
   
TECE Česká republika, s.r.o.

TECE Česká republika, s.r.o.

Naše cesta je dělat dobré věci ještě lepšími

O nás

Německá společnost TECE je jedním z předních výrobců předstěnových instalací, sprchových žlabů a vpustí, rozvodů vody, topení a plynu, dále výrobci podlahového topení a v neposlední řadě moderních sprchovacích toalet.

Tato společnost vývoj svých výrobků podřizuje nejenom moderním trendům, ale hlavně potřebám svých zákazníků. Vysoká užitná hodnota pro konečného spotřebitele, ale i snadná a bezpečná montáž jsou hlavní hodnoty této prestižní značky.

Není to jen módní trend, ale dlouhodobá systematická práce, jejíž výsledkem jsou nejkvalitnější výrobky vyráběné s ohledem na životní prostředí. Nejdůležitější výrobní závody jsou umístěné v západní a středí Evropě, kde lze zajistit maximální kvalitu, ale i co nejméně zatěžovat životní prostředí.

Co umíme

Prvním produktem této společnosti v roce 1955 byly rozvody podlahového topení. Odtud i jméno firmy TECE. Dříve Thermconcept. Časem firma doplnila výrobní sortiment o komplexní potrubí pro zásobování užitkovou a pitnou vodou, rozvody topení, chlazení nebo plynu. Následovalo rozšíření výroby o produkty sanitárních technologií. Dnes tato firma vyrábí sprchovací toalety, předstěnové instalace, ale také prvotřídní sprchové žlaby a vpusti.

Díky kvalitě výrobků a nadčasovému designu se společnost TECE stala rychle výrobcem, který určuje trend.

V roce 2010 otevřela novou pobočku pro Českou a Slovenskou republiku, jejíž sídlo je v Praze. Tento mladý a dynamický kolektiv připravuje všechny technické podklady, řeší konzultace při výstavbě, projekci a plánování, ale i komplexní obchodní, marketingovou a logistickou strategii.

S výrobky společnosti TECE se můžete setkat po celém území České republiky i Slovenska. Naleznete je jak v jednotlivých bytech, či domech, tak i ve velkých developerských projektech. Ze stovek realizovaných zakázek uvádíme následující:

Palladium Praha, Quadrio Praha, L´Osteria Praha, V Tower, The Flow Building (Květinový dům) Praha, Sugar Palace Praha, Florentinum, Hotel Axa Praha, Velvyslanectví Kanady v ČR, Rezidence Eliška Praha, Hotel Prezident Karlovy Vary, EA Zámecký hotel Sychrov, EA Hotel Kraskov, Moravian Science Centre, Bory Home Bratislava, Hotel Satel, Business Centre Košice, Petržalka City Bratislava a další.

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

TECE Česká republika, s.r.o.

Voctářova 2449/5, Praha 180 00, Tel: 273 134 240

www.tece.com/cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email