Soňa Machová
   
 Soňa Machová

Soňa Machová

Designér

O nás

„Každý může hezky bydlet.“

Jsem interiérová designérka, pro kterou je navrhování interiérů vášní, kterou chci dokázat, že hezky bydlet může skutečně každý. Není to věda ani otázka velkých peněz. Je to pouze o dodržování některých zákonitostí a prověřených postupů při zařizování. Pomocí vhodné kombinace barev, materiálů a doplňků lze v každém interiéru vytvořit hezké prostředí s příjemnou atmosférou. Výsledek Vás zaručeně nezruinuje a budete se v něm stále cítit dobře. Návrh interiéru Vám umožní ujasnit si na samém počátku, jak má Váš interiér vypadat, jaké dispoziční řešení bude nejvhodnější a jaké zařizovací předměty mají být použity. Navíc budete mít v ruce jednoduchý a přehledný návod, jak toho docílit. Při navrhování kladu důraz především na celkový koncept interiéru. Pro každý interiér se snažím najít takový, který bude přesně odrážet osobitý styl a potřeby jeho majitelů. Výsledkem je pak originální interiér šitý na míru jeho obyvatel. Stejně postupuji i v případě interiérů, které již zařízené jsou a mají být pouze proměněny/upraveny do podoby, která bude lépe odpovídat potřebám majitelů nebo se jim prostě jen bude více líbit. Nemusíte se stresovat ani při zařizování. Pokud budete chtít, mohu Vám interiér  s pomocí ověřených dodavatelů zrealizovat na klíč od A do Z. Ráda Vám s tím pomohu.


Soňa Machová

Co umíme

Návrhy interiérů

Nový interiér je vždy výzvou a nabízí řadu řešení. Na základě provedené typologie se snažím vytvořit takový prostor, ve kterém se najdete a budete se v něm cítit dobře. Součástí služby je příprava Moodboardu, návrh v 2D, a 3D, vzorník materiálů, neomezený počet konzultací i možnost zajištění kompletní realizace projektu. Služba zahrnuje návrh celkového koncepčního a dispozičního řešení, výběr nábytku, barevného ladění, včetně vzorkovnice, osvětlení, design atypického nábytku i výběr ostatního vybavení a doplňků. 

Proměny interiérů

Ráda Vám pomohu s přeměnou Vašeho stávajícího bydlení, pokud jej potřebujete upravit, doladit či lépe uspořádat.   V rámci přeměny se budu vždy snažit zachovat dle přání klienta vše, co je pro něj z původního interiéru důležité, a současně využít nové prvky, které interiéru dodají nový osobitý náboj a zlepší jeho funkčnost. 

Jednorázové konzultace

Pokud potřebujete jednorázovou radu, jak upravit či zařídit interiér, je možné sjednat individuální konzultaci. Již v rámci jednorázové konzultace je možné vyřešit řadu otázek a dílčích problémů. Nad vzorníkem barev a dekorů se lze přímo na místě pobavit o vhodných úpravách a variantách, které Vám pomohou vytvořit základ, na kterém můžete dále stavět.   V případě zájmu je možné navázat zpracováním celkového projektu.

Kompletní realizace interiéru

Pokud Vás děsí představa shánění interiérového vybavení, objíždění obchodů s nábytkem, vybírání něčeho, co nakonec třikrát vyměníte, než padnete na to pravé, nebo se raději smíříte s tím, že to není perfektní, a nakonec se ještě dohadujete s malířem či jiným řemeslníkem a ztrácíte nervy, tak těchto „zážitků“ se můžete jednoduše zbavit, pokud si necháte interiér zařídit „all inclusive“, tedy od A do Z. Služba zahrnuje jak zpracování návrhu interiéru, tak zajištění jeho kompletní realizace.

 

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Soňa Machová

Jahodová 741
277 46 Veltrusy

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email