SAPELI

SAPELI

Jedinečné dveře pro ty, kteří milují skutečný minimalismus.

O nás

Od dob první republiky je pro vás vyrábíme s péčí a láskou skutečných odborníků. S dveřmi Sapeli vstoupí do vaší domácnosti dnes tak často postrádaný duch fortelnosti a zlatých českých rukou. U nás v SAPELI věříme, že český zákazník ocení kvalitní dveře od ryze české rodinné firmy, jejíž kořeny sahají až do dob první republiky. Zárukou vaší spokojenosti je naše značka, která je i v rámci celé Evropy unikátní svou kontinuitou a předávání z generace na generaci. Díky tvrdé práci jsme dnes jedničkou na českém trhu s dveřmi. Pokud hledáte nejlevnější dveře na trhu, u nás je nenajdete. Všechny naše dveře vyrábíme na zakázku pro konkrétního zákazníka a jsme tak největší zakázkovou výrobou dveří v Čechách. Milujeme výzvy a nové impulzy – vyberte si dveře z naší standardní nabídky, nebo si vymyslete vlastní a my vám je vyrobíme. 

Co umíme

SAPELI MUTEO

Po několikaletém vývoji přicházíme s dalším inovativním produktem MUTEO, který cílí na náročné klienty.

Společnost Sapeli je lídrem na českém trhu nejen v oblasti výroby a kvality dveří, ale také v oblasti inovací. Tou nejvíce viditelnou bylo unikátní řešení renovačních zárubní OKZ. Dveře které dobyly svět.

Interiérové dveře

více než 20 modelových řad 

Speciální dveře

protipožární, protihlukové, dveře do mokra, termodveře, bezpečnostní dveře, rentgenové dveře, celoskleněné dveře, klima dveře, dveře odolné proti průhybu, dveře do nemocnic se speciální úpravou proti mikrobům a ulpívání nečistot a mikročástic, atd... 

Systémy otevírání dveří

otočné, kyvné, posuvné, reverzní, skládací, harmonikové, compack, ergon, atd... 

Materiály dveří

150 druhů přírodních dýh z celého světa, 29 skladových dekorů CPL laminátů, 5 skladových dekorů Sapdecor, 5 skladových dekorů Sapelit, 12 skladových dekorů vysokého lesku a matu, 14 skladových dekorů HPL laminátu, povrchy v nadstandardní luxusní bílé barvě.
Kromě toho kompletní nabídka laminátů od firem EGGER, POLYRAY, MAX, ARPA (řádově stovky dekorů). 

Povrchové úpravy dveří

lakování, nanolakování, stříkaná bílá barva, moření, olejovoskování 

Zárubně

desítky designových řešení, zárubně viditelné, poloskryté, skryté, OKZ obklad starých kovových zárubní (patent Sapeli, 3 generace) 

Sladění interiéru

nabízíme další bytové doplňky shodné s dekorem plochy dveří – obklady stěn KOMPAKT, obývací stěny GRAND, věšákové stěny, vypínače a elektrické zásuvky, atd...

Realizované projekty
ve spolupráci se SAPELI

Kontakt

Vojtěch Hněvsa

ambasador pro Czech Deco Team, vedoucí showroomu

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

SAPELI

Showroom Sapeli Unlimited, Pernerova 42, Praha 8 Karlín

www.sapeli-unlimited.com/

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email