ROCK & FLOWER STUDIO
   
ROCK & FLOWER STUDIO

ROCK & FLOWER STUDIO

Ateliér

O nás

TVOŘÍME PROSTOR PRO VÁS... A VE SPOLUPRÁCI S VÁMI

Rock & Flower studio je ateliér zahradní a krajinářské architektury založený v roce 2014, jehož majitelé jsou dva zahradní architekti. V současné době má studio dvě kanceláře. Jeden je v Praze a druhý v Poznani. Již od samého počátku studio úspěšně pracuje pro zákazníky v České Republice, Polsku, Německu a Švédsku. Vycházíme z myšlenky, že prostor kolem nás má přímý vliv na kvalitu našeho života. Naším cílem je spolupráce s vámi nad tvorbou míst, kde se budete cítit dobře. Použitím nejnovějších trendů zahradní architektury a kombinací našich představ s požadavky budoucího uživatele – vytvoříme ideální místo pro každého.


Ing. Robert Kaźmierczak

Inženýr, krajinný architekt a jeden ze zakladatelů Rock&Flower Studio. Absolvent Přírodovědecké University v Poznani. Z každého, i toho nejobtížnějšího prostoru dokáže vytvořit něco neobvyklého a zároveň praktického. Estetik a perfekcionista.

Honorata Jaworska

Spoluzakladatelka Rock&Flower Studio. Ukončila Přírodovědeckou Universitu v Poznani s titulem magistra krajinné architektury. Návrhářka, jejíž nápady vždy okouzlí zákazníky a zaskakují díky nebanálním řešením.

Alena Filina

Absolventka oboru Zahradní a krajinářská architektura na ČZU v Praze. Zabývá se městským a soukromým prostředím, snaží se hledat inspiraci nejen v širokém okolí, ale i v jednotlivých detailech a tvarech, naplňujících jí každodenní radostí.

Co umíme

Nabízíme individuální služby, obsahující veškeré aspekty krajinné architektury a navrhování zahrad. Zajišťujeme kreativní přístup k vytváření vašeho prostoru. Dokážeme navrhnout park, zahradu nebo balkón, vybrat správného dodavatele a následně vše kontrolovat. Můžeme pro vás udělat celou zahradu na klíč, nebo jen tolik, kolik si budete přát!

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

ROCK & FLOWER STUDIO

Holečkova 790/41
15000 Praha 5

www.rockandflower.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email