Remmers s.r.o.
   
Remmers s.r.o.

Remmers s.r.o.

Tvoříme, chráníme a udržujeme hodnoty

O nás

Skupina podniků Remmers, založená v roce 1949 Bernhardem Remmersem, je ještě dnes nezávislou rodinnou firmou. 

Remmers aktivně působí na různých trzích. Naše produkty sahají od přípravků na ochranu staveb, dřeva a podlah až k průmyslovým lakům. 

K našim zákazníkům patří mimo jiné řemeslné firmy, projektanti, obchodí organizace nebo stavebníci. 

Naše portfolio zahrnuje jak aplikaci jednotlivých produktů, tak kompletní koncepci a realizaci stavebního projektu nebo průmyslové lakovací linky. 

Firma zaměstnává celosvětově více než 1 500 vysoce kvalifikovaných pracovníků, vyrábí přes 400 produktových systémů a má dlouhodobé zkušenosti v nejdůležitějších oblastech stavebně chemického oboru.

Nabízíme skutečnou přidanou hodnotu ve spolupráci s tuzemskými i zahraničními partnery.

Remmers je vedoucí značkou co se týče spolehlivosti, kompetentních odborných vědomostí a služeb podle přání zákazníků.

Co umíme

To nejlepší na ochranu, údržbu a zušlechtění dřeva

Barvy a laky na dřevo v prémiové kvalitě

Dřevo hraje jako přírodní materiál v životním i pracovním prostředí mnoha našich zákazníků ústřední roli. Moderní architekti a konstruktéři dnes upřednostňují dřevo jako teplý a přírodní materiál jak při úpravě zahrad a staveb, tak při interiérových úpravách. Cílem produktů a systémů Remmers je již od počátku ochrana dřevěných dílců. Díky našim vysoce kvalitním nátěrovým systémům máme k dispozici množství ochranných a dekorativních řešení: na podlahy, stěny, pro interiéry i exteriéry, jednotlivé kusy i velké plochy. Centrem pozornosti je stále ochrana dřevní substance, design a trvanlivost dřeva.

Naše odborné kompetence sahají od sklepa až po střechu

Profesionální ochrana staveb a sanace betonu

Výstavba, sanace a údržba patří od prvopočátků ke klíčovým kompetencím Remmers. Požadavky a oblasti použití jsou přitom velmi různorodé: Od malých rodinných domků přes průmyslové stavby až po památkově chráněné sakrální budovy; od utěsnění sklepů přes ochranu fasád a betonu až po systémy na trvalé vnitřní utěsnění – máme velmi dobré znalosti národních a mezinárodních norem a směrnic a využíváme naše mnohaleté zkušenosti k ochraně a uchování hodnot stavebních děl. Dodáváme přitom nejen vysoce inovativní, jednotlivým zákaznickým požadavkům odpovídající produkty a systémy, nýbrž i kompletní řešení pro trvalou ochranu staveb všeho druhu.

Naše systémy jsou základem naší spolehlivosti

Ochrana podlah a povlakové systémy téměř pro jakékoli použití

Zvláště v nebytových prostorách je kvalita podlahového povlaku rozhodujícím faktorem úspěšnosti. především s ohledem na bezpečnost práce, hygienu a dlouhodobou životnost by se neměly dělat žádné kompromisy. Remmers nabízí množství ochranných i dekorativních řešení, vyrobených speciálně pro dané použití a odpovídající evropským i národním normám.

Kontakt

Monika Svobodová

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Remmers s.r.o.

Modletice 141

www.remmers.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email