DORSIS s.r.o.

Rekonstrukce prvorepublikového bytu na Žižkově

O projektu

Jsme pyšní na spolupráci při rekonstrukci typického prvorepublikového bytu na Žižkově. Česká elegance počátku 19. stolení se zde prolíná s asijskými prvky, luxusních materiály se snoubí s pastelovými tóny, výsledkem je unikátní charakter celého interiéru – moderní i nadčasový. Náladu místa utváří unikátní stůl představující vodní hladinu. Stůl je vyřezán do tvaru oblíbeného jezera a díky skleněným nohám jako by levitoval nad zemí. autor: Iva Hájková, Dorsis v interiéru realizoval instalaci posuvné rámové stěny DIGERO Slide a dveří se skrytými zárubněmi DURUS 45. 


Autoři projektu

Minimalismus a design jsou naší vášní. Nikdy neustupujeme od nároků na prémiovou kvalitu a řemeslo.

Každý váš projekt si zaslouží své vlastní ideální řešení. Rádi budeme spolupracovat na vašich projektech, od výběru vhodného řešení až po montáž s jediným cílem - přinést do interiéru dokonalost a funkčnost.

Dveře a zárubně Dorsis jsou dokonalým a funkčním prvkem minimalistických a industriálních interiérů. Jsme český výrobce skrytých zárubní, rámových příček a pivotových dveří. Díky vlastní výrobě, profesionálním montážníkům a mnohaletým zkušenostem, jsme schopni splnit i nejnáročnější přání zákazníků a architektů. Každou zárubeň, každé dveře vyrábíme na zakázku s důrazem na detail.


vývoj – výroba - realizace

technická podpora našich garantů od kalkulace, přes realizaci až po předání díla

možnost povrchové úpravy dveří od laku, přes tapety, dýhy až po stěrky, či obklad

řešení pro residenční i komerční budovy

vyrábíme dveře standardní, akustické, bezpečnostní i protipožární

úzká spolupráce s architekty a staviteli

Zobrazit profil

Na projektu spolupracovali

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

DORSIS s.r.o.

Klejnarská 863, 280 02 Kolín

www.dorsis.cz/

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email