MBA Markéta Bromová Architekti
MBA Markéta Bromová Architekti Autor projektu
MBA Markéta Bromová Architekti

Rekonstrukce bytu ve Vysočanech

O projektu

Zadání pro úpravu panelákového bytu ve Vysočanech bylo jednoduché – dvě ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta, předsíň, kde bude více úložného prostoru, větší kuchyně částečně propojená s obývacím prostorem a velká knihovna. Dispoziční změny byli jemné, ale podstatně ovlivnili světlost a pohyb v hlavním prostoru bytu.

Naproti linii kuchyně je jako protiváha linie velké knihovny. Mezi nimi zůstal fragment panelu – stěny, který zajišťuje jakési záda obou prostor a tím zůstávají částečně oddělené, ale přesto propojené. Polyuretanová stěrka díky svým vlastnostem ( malé tl. a industriálnímu vzhledu ) byla zvolena do celého bytu. Jeho další materály – vyzdívka z natřeného Ytongu v předsíni, jednoduché bílé obklady v koupelně a na toaletě nebo natřené OSB desky na všech truhlářských prvcích propojují v bytě jednu myšlenku odhalených a surových materiálů v jeden koncept.

Cena realizace projektu

8000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 8000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku stavebního odborníka z CZECH DECO TEAM.

Autoři projektu

Na projektu spolupracovali

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

MBA Markéta Bromová Architekti

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email