ANNY Architects

LANŽHOT - rodinný dům

O projektu

ZADÁNÍ:
Naším úkolem bylo navrhnout rekonstrukci velkého rodinného domu a vymyslet jeho nové půdorysné uspořádání tak, aby zde mohly fungovat nové náplně .
KONCEPT:
dům dělíme do čtyř částí:
APARTMÁNY, BYT, PIVOVAR,
PŘÍSTAVEK a APARTMÁNY
Důležité v domě bylo vyřešit to, aby mohli odděleně fungovat hosté a případně se vůbec vzájemně nevyrušovali s majiteli a jejich fungováním.

Autoři projektu

Jsme duo dvou mladých pražských architektek.

Máme společný pohled na témata přesahující svým obsahem a rozsahem obor architektury napříč dalšími uměleckými směry jako je sochařství, volné umění, film.. Proto rády spolupracujeme na projektech i s lidmi z ostatních výtvarných oborů. 


Věříme, že architektura je důležitým faktorem ovlivňujícím kvalitu a způsob života nás všech.

A proto je potřeba jí věnovat dostatečnou pozornost.


Zabýváme se projekty všech měřítek, od nejmenších jako jsou návrhy nábytku na míru se zámečníky a truhláři, po návrhy a realizace soukromých interiérů, veřejných staveb až po navrhování komerčních prostor. 


Každý projekt řešíme individuálně v kontextu místa a jeho okolí, požadavků investora a konkrétního specifického zadání. Nevěříme v ultimátní a utilitární řešení za to věříme, že nejdůležitější stavební kámen dobrého projektu a výsledku  je vzájemná důvěra a respekt s investorem. 


Nabízíme služby v rámci všech fází projektu. Počínaje vypracováním studie, rozkreslením projektové dokumentace vedoucí k samotné realizaci ve spolupráci s námi prověřenými profesemi zaštítěné naším autorským dozorem

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

ANNY Architects

Telefon: Zobrazit telefon

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email