Scarlett & Rosi

Koupelna v italském stylu RD Praha 5

Starší RD
Praha 5 - Stodůlky

O projektu

MINI KOUPELNA S ITALSKOU DLAŽBOU S TRADIČNÍMI VZORY
Rekonstruovaly jsme pro klienty koupelnu, či spíše koupelničku ve starším domku, která měla 1,8 x 2 m. Přesto se sem potřeboval vejít sprchový kout, umyvadlo, pračka, WC, bojler a samozřejmě tak, aby vše pěkně vypadalo. V takto malých prostorech je potřeba dobře promyslet dispozici, abychom prostor, který máme dobře využily.
Místo vany jsme zvolily sprchový kout se skládacími dveřmi, který když není zrovna používán může být zcela otevřeným prostorem a krásně se tak využije při manévrování s prádlem či jinou činností.

Jednalo se o rekonstrukci starého domu, kde ani majitelé netušili jaké úpravy byly před nimi na domě provedeny a co nás bude čekat až odstraníme vanu a podlahy. Záměr byl sprchový kout bez vaničky, se žlábkem. Naštěstí jsme zjistili, že podlaha v podstatě skoro vůbec není, část koupelny byla položena rovnou na zásypu, takže hloubky pro uložení žlábku jsme měli víc než dostatek, ale znamenalo to komplet novou podlahu, vykopání, odizolování, kari sítě a beton.

Koupelna byla původně vytápěna pouze malým radiátorem, který se nehodil pro nový pult s umyvadlem po celé šířce stěny. Proto jsme zvolily kombinaci žebříku s vyšší účinností výtopu místnosti, který je umístěný nad pult až téměř ke stropu a podlahové elektrické topení. Skříňku jsme nechaly vyrobit na míru naším truhlářem - jedná se o masiv lakovaný, horní deska je černý kompakt. Ideální materiál do koupelen - jedná se o vysokotlaký laminát velice odolný poškození a zcela odolný vodě a vlhkosti. Úchytky opět od námi milované španělské značky VIEFE.

Šikovný skládací sprchový kout jsme pořídili od českého výrobce Sanswiss, baterie TRES, koupelnové doplňky Bemeta. S veškerými prvky od obkladů, žlábků, roháčků, sifonů až po baterie nám pomáhali v koupelnovém studiu CRAVT.
Měly jsme radost, že nás oslovili klienti, kteří mají rádi barvy, nebojí se vzorů, trošku bohémové milující umění a tak jsme mohly zvolit krásné dlaždice od italského výrobce Sant Agostino, stropní přisazené svítidlo je možné stmívat jen přes klasický vypínač dvojitým či trojitým "kliknutím". Stropní i nástěnná svítidla u zrcadla jsou od Severského světla.

Autoři projektu

NAVRHNEME A ZREALIZUJEME VZHLED VAŠEHO BYDLENÍ NEBO PODNIKÁNÍ VČETNĚ JEHO GRAFICKÉ IDENTITY. JSME ZÁROVEŇ STAVEBNÍ FIRMA S VEŠKERÝMI ŘEMESLY, TEDY SI OHLÍDÁME VEŠKEROU STAVEBNÍ PŘIPRAVENOST PRO NÁSLEDNÝ DESIGN.

Ložnice s koupelnou v komfortním hotelovém stylu nebo jednoduchý naturální interiér, loga a vzhled tisku i onlinu pro firmy a provozovny...
Zajisťujeme vše od návrhů až po realizaci, výsledkem je sofistikovaně zařízený prostor připravený ke slavnostnímu otevření nebo nastěhování. Pro komerční projekty vytvoříme také logo a celkovou vizuální identitu propojenou s interiérem a jakékoli grafické / marketingové materiály s podnikáním spojené.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Scarlett & Rosi

Seifertova 5, 130 00 Praha 3

www.scarlett-rosi.com

Telefon: Zobrazit telefon

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email