Martin Uher

Grand Hotel Imperial pokoj 302

O projektu

Základní myšlenka při vývoji designu byla propojit historický odkaz Liberce s moderním pojetím současného designu a promítnout do designu industriální prvky.Pokoj je specifický hlavně tím že 90% nábytku a doplňků je vyrobeno přímo pro tento hotelový pokoj a nebude žádný další totožný kus vyroben.V pokoji se snažím propojit industriální styl s moderními detaily odkazujícími na minulost LiberceZajímavé umístění televize – za rohem, je výsuvná, lze na ni koukat z postele, ale neruší celkový dojem pokojeZa rohem je i pracovní stůl, materiál stejný jako u letiště a barva je shodná s vinylovou podlahouPodlaha pokračuje do koupelnyNa rozdíl od většiny ostatních pokojů je bez okna, místo obkladů je výmalba a stěrka, zelená koresponduje se zelenou stěnou v pokojiStěna s dveřmi do koupelny je žlutá s číslem pokoje


Cena realizace projektu

20000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 20000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, podlahy podklady, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku stavebního odborníka z CZECH DECO TEAM.

Autoři projektu

Navrhuji všechny typy interiérů, od soukromých po veřejné. Rád se inspiruji různými styly a vždy se snažím pochopit potřeby klienta tak že po prvním návrhu již není třeba další. Jsem nejraději, když veškeré zařízení mohu sám vymyslet, nakreslit a podílet se na výrobě. Mám tak kontrolu nad tím, co klient dostane, a vím, že to bude jedinečné.

Zobrazit profil

Na projektu spolupracovali

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Martin Uher

Mánesova 18/2 290 01 Poděbrady

www.d3-interiors.com

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email