Studio Evalofa

Děstká skupina pro Městskou policii Praha

O projektu

Investor se rozhodl zlepšit svou prestiž u zaměstnanců a pomoci těm, kteří mají předškolní děti. Prostory vznikly vyhrazením části budovy Městské policie. Plánuje se jejich přestavba a uzpůsobení na základě vyhlášek o dětských skupinách. Do procesu bohužel zasáhlo MPSV, které v průběhu léta 2020 dětské skupiny zrušilo.


Cena realizace projektu

20000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 20000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku stavebního odborníka z CZECH DECO TEAM.

Autoři projektu

Navrhneme interiér podle vašich potřeb. Bude plnit svoji funkčnost a zároveň bude příjemný po designové stránce. Přijdete-li s projektem novostavby, konzultujeme váš vlastní projekt a budeme vás provázet po celou dobu výstavby. Zrealizujeme to, co jste si vysnili. Ušetříme vám energii, čas a finance. O váš sen se postaráme my, vy si ho budete jen užívat.

 

 

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Studio Evalofa

Centrální 407, Zvole 25245

www.evalofa.com

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email