Zuzana Haincová

Dámská pracovna z dětského pokoje

O projektu

Když děti odejdou od rodičů do vlastního, je třeba jejich pokoje proměnit, aby získaly novou funkci.

V tomto případě se z dětského pokoje stala dámská pracovna. V realizaci jsem použila gaučík Momo od české firmy Polstrin Design, který lze rozložit pro příležitostné spaní. Nechybí pracovní stůl posazený na zavěšené šuplíky, který je na druhé straně podepřený kovovou podnoží. Součástí realizace jsou úložné prostory na knihy nebo šatní skříň na sportovní potřeby a oblečení. Potah křesílka a pohovky je tentýž, aby spolu oba prvky ladily.
Římská roleta má "japonské akvarelové motivy" a doplňuje zvolenou barevnost interiéru.

Autoři projektu

Jsem interiérová designérka, navrhuji interiéry rodinných domů nebo i jednotlivých místností, ale také komerčních a nebytových prostor. Mám ráda přírodní materiály, jednoduchý design a kvalitní zpracování. Vyhýbám se nábytku na jedno použití. 

Při své práci postupuji od prvotní konzultace, přes zaměření, vytvoření 2D a 3D návrhu nebo jeho další varianty, po podklady pro stolařskou výrobu a barevné ladění či textilní dekorace. Spolupracuji s ověřenými stolaři a studii, zakázku umím dozorovat a zrealizovat. 

Pro náročnější klienty tvořím také fotorealistické vizualizace. 

Snažím se naslouchat Vašim přáním a s ohledem na prostorové, materiálové a finanční možnosti vytvořit interiér, ve kterém bych se sama cítila dobře. Působím ve Zlíně, ale mohu navrhovat také on-line na dálku. Těším se na Vás!

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Zuzana Haincová

www.zinte.cz/

Telefon: Zobrazit telefon

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email