Martina  Schultes

CONCEPT STORE

O projektu

Autoři projektu

Martina Schultes má v oblasti designu již mnoholeté zkušenosti a interiéry navrhuje víc než 10 let. Od návratu z USA, kde v Kalifornii vystudovala vysokoškolský program interiérového designu, se věnuje navrhováním interiérů soukromých rezidencí, rodinných domů, různých veřejných prostor a vzorových bytů. 

Moderní interiéry, které navrhuje se vyznačují elegantní nadčasovostí, čistými tvary a dokonalou harmonií barev a materiálu. Velmi ráda v interiéru pracuje se starými původními prvky a kombinuje je se současným designem, čímž vzníká osobitá atmosféra a nenapodobitelná energie. 

Velký důraz klade na originální interiérové prvky navržené přímo na míru daného prostoru. V její tvorbě se odráží smysl pro detail, estetická dokonalost a preciznost celkového ztvárnění prostoru. Přesto je její rukopis vyhraněný a poznatelný v jejích realizacích a rozhodně není podřízen mainstreamové líbivosti.

Dlouhodobá vášeň pro vytváření interiéru ji přinesla širokou pozornost a její realizace byly uveřejněny již v mnoha médiích. Některé nedávno dokončené projekty byly publikovány v časopisech ELLE Decoration, Dolce Vita, Design & Home, Atrium, Moderni Byt a další. 

Martina Schultes ukončila studium v USA v roce 2004 a získala titul Bachelor of Fine Arts in Interior Design. Před začátkem studií interiérového designu pracovala několik let v Praze pro lifestylový časopis ELLE.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Martina Schultes

Slezská 134
Praha 3
130 00

www.martinaschultes.com

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email