Ing. arch. Renata Zahara Breneau
Ing. arch. Renata Zahara Breneau Autor projektu
Ing. arch. Renata Zahara Breneau

B u d o á r e k - vila Čelákovice

O projektu

Budoárek v podkroví s výhledem do galerie. Místnost. kde se sbíhají šikmé střešní roviny domu a tvoří příjemný kout pro oddechový pobyt i pracovní činnosti. Osvětlení je kombinované - střešní okno, okna ve fasádě a umělé lokální přisvícení. Vestavný nábytek a mobiliář je uvažován v designu Art Deco.

Cena realizace projektu

20000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 20000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku stavebního odborníka z CZECH DECO TEAM.

Autoři projektu

Náplní naší práce jsou novostavby i rekonstrukce objektů určených pro bydlení, rekreaci , sport, , ale i školská zařízení, administrativní budovy, stavby občanské vybavenosti. Dále je to vybavení interiérů, návrhy atypického nábytku a bytových doplňků. Součástí naší práce jsou i parkové úpravy, řešení parteru a sadovnické úpravy okolí staveb. Naše kancelář je také schopna zajistit soudně znalecké posudky v oboru stavební tepelné techniky.  Projektované stavby sledujeme i několik let po jejich realizaci. Cílem naší práce je maximální spokojenost našich klientů nejen s uživatelským standardem, ale i s kvalitou realizace díla.

Zobrazit profil

Na projektu spolupracovali

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Ing. arch. Renata Zahara Breneau

Projekty pozemního stavitelství
Jeremenkova 763/ 88 , Praha 4 - Podoli
PSČ 140 00

Telefon: Zobrazit telefon

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email