INTERYSS s.r.o.

Interiér dřevostavby na Klínech - Kuchyň

O projektu

Kuchyňská linka v horské dřevostavbě měla pokračovat v příjemném stylovém duchu. Zákazník si vybral světle mentolovou barvu v patinové úpravě. Kuchyňský prostor tak zapadá a perfektně ladí se zbytkem interiéru chaty. Použitý materiál lakovaná a patinovaná MDF. Také je zde vidět prvek tahokovu, který občas v realizacích používáme. Zajímavé řešení ložnice, dle přání majitelky vkusně doplňuje jednu z dalších místností.

Autoři projektu

Společnost Interyss je česká truhlářská společnost, která nezřídka dodává i kompletní interiér a má v tomto oboru již 29ti letou tradici. Zakázky realizujeme nejen v soukromém sektoru, ale také ve školství, v úřadech, farmaceutickém prostředí, hotelech, obchodech apod. Nebojíme se zakázek většího rozsahu, ale stejnou péči věnujeme i zakázkám malým. Největší naší odměnou je pravidelně vracející se zákazník.

Máme rádi výzvy, nemusíte dělat ústupky ze svých představ. Vše vám v maximální možné míře splníme a přizpůsobíme. Nábytek vyrobený v naší dílně disponující moderní technologií, časem prověřenými truhláři s bohatými zkušenostmi je vždy řemeslné dílo.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

INTERYSS s.r.o.

Dolní Litvínov 5, 436 01 Litvínov

www.interyss.cz

www.interyss.cz/kontakt/

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email