POLYGON DESIGN | Ing. Monika Rozsypalová
   
POLYGON DESIGN | Ing. Monika Rozsypalová

POLYGON DESIGN | Ing. Monika Rozsypalová

mám mnohu úhlů pohledu a vy jste inspirací!

O nás

Jsem interiérová designérka, která dělá svou práci s nadšením. Kladu důraz na funkční a praktické řešení, které má zároveň vysokou estetickou hodnotu. Mám mnoho úhlů pohledu a navrhnu Vám interiér na míru. Mým cílem je interiér, který Vás bude odrážet a budete  v něm spokojení. Působím převážně v Brně a jižní Moravě, ale není problém i celá ČR

Ing. Monika Rozsypalová

Kreativita je mým životem, kterou jsem úspěšně podpořila absolvováním studia na Mendelově univerzitě v oboru Design nábytku.
Účastnila jsem se několika zahraničních projektů, soutěží a výstav. Právě sledování světových trendů v oblasti designu i architektury jsou mým hlavním zdrojem inspirací. K tomu samozřejmě patří i orientace na trhu českých výrobců nábytku.
Mojí snahou je vytvořit originální, ale hlavně funkční prostor, ve kterém se budete cítit co nejlépe. Vzájemnou spolupráci dosáhneme co možná nejlepšího úspěchu.
Neustále se pro sebe vzdělávám, ať už v oblasti designu (školení, veletrhy designu), ale i v dalších oblastech, jako je fotografie, 3D modelování či květiny.

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

POLYGON DESIGN | Ing. Monika Rozsypalová

www.polygondesign.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email