MINIMAL Concept

MINIMAL Concept

Ateliér

O nás

Našim posláním je přinášet krásné bydlení všem, kteří po něm touží. Věříme, že žít v dobře promyšleném a s láskou vytvořeném interiéru má vliv na kvalitu Vašeho života.

Studio interiérového designuZa zrodem studia MINIMAL Concept stojí nadšených pár, který se obklopil partou velice schopných, svému řemeslu oddaných lidí.Jsme technicky zdatní, kreativní a milujeme interiérový design - tedy spojení vizuálně estetického a reálně funkčního bydlení. Důraz klademe na vytvoření koncepčního bydlení, kdy jednotlivé místnosti Vašeho domova tvoříme jako jeden kompaktní a harmonický celek s opakujícími se prvky. Věříme, že síla a krása interiéru spočívá v jeho čisté jednoduchosti, barevné střídmosti a kvalitě použitých materiálů. Jsme zaměřeni na vizuální podobu vašeho interiéru, zároveň však ctíme pohodlní domova a praktickou stránku užívání prostoru.Navrhujeme a realizujeme interiéry po celé ČR.


PhD. Markéta Lovásová

Své technické vzdělání, vizuální představivost a smysl pro estetiku využívá při navrhování interiérů. Návrhy vytváří s respektem k potřebám klienta, dbá na praktickou stránku užívání prostoru a celkový estetický dojem z z interiéru.

Ing. Miloš Lovás

Jako spoluzakladatel společnosti dohlíží na její chod, udává ji jasný směr a má pod palcem technickou a provozní stránku věci. Jako maximalní perfekcionalista sleduje každý detail, každým dnem se jeho nároky a požadavky zvyšují a to se zrcadlí v i jeho vždy kvalitně odvedené práci.

Co umíme

Ve zkratce lze říci - vytvoříme pro Vás interiér na míru od návrhu až po realizaci.

Co nabízíme:

komplexní služby v oblasti interiéru od návrhu a přípravu podkladů k realizačnímu projektu, přes realizaci až po vybavení interiéru zařizovacími předměty a doplňky

zkušenosti v oblasti interiérového designu, sledování vývoje interiérové designu zejména v oblasti nových technologií a materiálů

vybudované nadstandardní vztahy a kontakty s mnoha dodavateli založené na spolupráci při našich projektech

vlastní realizační firmu MINIMAL Build s.r.o.

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

MINIMAL Concept

www.minimalconcept.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email