METALSAFE
   
METALSAFE

METALSAFE

"All you need is safe"

O nás

Český výrobce kvalitních certifiovaných trezorů.

Vyrábíme bezpečnostní trezory,  ohnivzdorné archivační trezory, skříně na zbraně a trezory do auta. Trezory jsou testovány akreditovanou laboratoří a splňují podmínky norem EN 1143-1 a EN 14450. Dle certifikace NBÚ jsou trezory vhodné pro ochranu utajovaných informací ve stupních důvěrné, tajné a přísně tajné.

 Dodáváme trezory bankám, hotelům, institucím a fyzickým osobám.

Co umíme

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA TREZORŮ

Kromě naší standardní nabídky můžeme zhotovit různé designové variace (speciální lakování, potažení kůží, obložení dřevem, potisk velkoformátovou fotografií nebo jakýkoliv motiv dle zadání technikou „air brush“), také upravit vnější rozměry či vnitřní uspořádání na míru dle Vašich potřeb.

BEZPEČNOSTNÍ TREZORY

Trezory na dokumenty, trezory na hotovost, trezory na cennosti a šperky.
Bezpečnostní archivační trezory a archivační skříně nacházejí své uplatnění na úřadech, soudech, notářstvích i firmách. 

DEPOZITNÍ TREZORY

Vhozové pokladní trezory a sejfy s depozitní zásuvkou pro bezpečný odvod peněžní hotovosti, trezory pro uložení denních tržeb. Depozitní a vhozové sejfy pro bezpečnou deponaci peněz a cenin s ochranou proti vyloupení. Sejfy pro depozity hotovosti, vkládání tržeb, vkladové trezory pro čerpací stanice, sázkové kanceláře, trafiky, obchody, obchodní centra, a restaurace.

ARCHIVAČNÍ TREZOROVÉ SKŘÍNĚ

Archivační trezorové skříně nacházejí své uplatnění na úřadech, soudech, notářstvích i firmách. Bezpečnostní archivační skříně jsou vhodné pro všechny situace, kdy je nutné mít bezpečně uloženy dokumenty, smlouvy, doklady a jiné písemnosti. Archivační trezorové skříně na dokumenty lze dovybavit vnitřní uzamykatelnou schránkou, uzamykatelným modulem.

Vnitřní prostor archivační skříně, nebo trezoru je rozdělen výškově nastavitelnými poličkami pro pohodlné uložení pořadačů, šanonů na dokumenty. 

TREZORY/SKŘÍNĚ NA ZBRANĚ

Trezory/skříně na zbraně jsou určeny pro bezpečnou úschovu sportovních, loveckých a starožitných zbraní. Všechny nabízené trezory a skříně na zbraně jsou vybaveny vnitřní uzamykatelnou schránkou na střelivo. Ve dveřích jsou držáky na vytěráky, pro dlouhé zbraně jsou ve skříni speciální držáky hlavní. Trezory a skříně na zbraně splňují požadavky pro úschovu zbraní a munice podle zákona č. 119/2002 Sb. 

PŘÍSLUŠENSTVÍ TREZORŮ

Příslušenství pro trezory pro rozšíření ochrany a přizpůsobení vnitřního prostoru trezoru potřebám zákazníka: uzamykatelné schránky, variabilní police, držáky na zbraně, rámové lišty, trezorové zámky

Kontakt

Ing. Petr Lakomý

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

METALSAFE

SHOWROOM
Metalsafe s.r.o. – New Living Center Praha – Stodůlky
Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha, Česká republika

SÍDLO
METALSAFE s.r.o.
Jana Švermy 1339
468 51 Smržovka

www.metalsafe.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email