Markéta Rakusová
   
Markéta Rakusová

Markéta Rakusová

INTERIER JE PŘIROZENÝM ODRAZEM DUŠE. COCO CHANEL

O nás

Tvořím interiéry. S nadšením, s radostí, s pokorou.Zaměřuji se na tvorbu kvalitních fotorealistických vizualizací, protože "vidět" znamená i "uvěřit" - uvěřit, že vysněná podoba vašeho nového domova, či jiného interiéru, se stane jednoho dne skutečností...Kromě fotovizualizací připravuji i podklady pro výrobu navržených atypických prvků. Pomůžu vám s výběrem zařizovacích předmětů ať už z volné nabídky na trhu nebo v rámci spolupracujících firem. Ctím jednoduchost a přirozenost. Jsem vděčná za otevřenost v komunikaci mezi mnou a klientem - pokud nejste nadšení, práce na návrhu pro mne nekončí...PROČ MNE OSLOVIT?Protože váš byt či dům je místo, ze kterého čerpáte energii a které vás ovlivňuje více, než si možná myslíte. 


Markéta Rakusová

Domov je to nejkrásnější slovo na světě.

Co umíme

Poradenství a konzultace v oblasti interiérového designu v bytových i komerčních prostorách

Kompletní zakázka obvykle obsahuje tyto kroky - úvodní konzultace, vytvoření základního konceptu prostoru (materiály, barvy, textury, tvary...), prvotní návrh (3D vizualizace), úprava návrhu (výstupem jsou finální fotorealistické vizualizace). Dalšími individuálními činnosti mohou být - kótované výkresy pro výrobu nábytku, nákupní seznam doplňků, spotřebičů, jednotlivých kusů nábytku apod., asistovaný nákup či autorský dozor nad realizací zakázky.

 

Konzultace

Interiér již máte z velké části zařízený, ale máte pocit, že mu stále něco chybí. Můžou to být vhodné dekorace, doplňky v podobě bytového textilu, barevné sladění interiéru, změna dispozice nábytku apod. Obraťte se na mě, domluvíme si schůzku na místě, na základě které vám poté vypracuji návrh v podobě Konceptu - barvy, textury, doplňky a nákupní seznam doplňků a dekorací. Proměnu mohu i realizovat (na základě odsouhlaseného Konceptu změny). Vše dle vašich finančních možností.

 

On-line tvorba návrhů

Návrh v podobě 3D vizualizací řešeného prostoru a Konceptu. Navrhuji na základě dodaného půdorysu a fotografií.

 

Home staging

Úprava interiéru před prodejem.

 

Dekorace oslav, svateb, sezónní dekorace

Interiér i exteriér, vše dle dohody na míru vašim představám.

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Markéta Rakusová

Třanovice 319, 739 93 Třanovice

www.rakusova.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email