Interium Pro s.r.o.
   
Interium Pro s.r.o.

Interium Pro s.r.o.

Interiér, který přináší radost

O nás

Začali jsme pracovat před 14 lety jako designéřy investičních bytů. Už během prvních let praxe jsme pochopili, že častá přítomnost designéra v průběhu realizace zvyšuje její kvalitu a šetří čas zákazníka. Důsledkem toho stala služba Projekt na klíč, při které těsně spolupracujeme se stavbaři.Interiér, který přináší radostOd roku 2009 se specializujeme i na design privátního bydlení. V průběhu času realitní trh se stává stále náročnějším.Už nestačí pouze vytvořit stylový a pohodlný interiér – v současnosti je důležité, aby bydlení odpovídalo osobnostem a individuálním potřebám obyvatel. Jako reakci na tento požadavek nabízíme služby psycholožky, která se specializuje na design interiéru.Díky tomu jsou naši klienti spokojenější, protože od nás získají nejen krásnou a kvalitní rekonstrukci, ale i důkladně promyšlený interiér, v němž jsou zahrnuty i takové potřeby, o kterých dříve měli jen nejasné tušení.V současné době jsme jediná designérská firma na tuzemském trhu, která při zpracování designu bere v úvahu i psychologické profily všech členů rodiny zákazníka. 


BcA. Světlana Golounina

Bytová designérka, psycholožka se specializací na interiéry, spolumajitelka

Bc. Galina Čížková

Bytová designérka, odbornice na investiční řešení, spolumajitelka

Ing. Radoslav Malý

Vedoucí stavebního oddělení

Co umíme

INTERIÉROVÝ DESIGN

Návrhy designérských projektů 

Kompletní zařízení

Realizace interiérů na klíč

 

V současně době navrhujeme designérské projekty pro klienty z Česka, Německa a Rakouska. Všechny jsou v souladu se stavebními a legislativními normami těchto zemí.

Naším heslem je vždy jednat v zájmu zákazníka, ať má jakékoliv přání – žít šťastně v útulném domě, mít výhodnou investici nebo efektivně využít reklamu.

Jestli si přejete se s námi seznámit, vždy Vás rádi přivítáme a nabídneme Vám šálek kávy v naší kanceláři v centru Prahy.

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Interium Pro s.r.o.

interiumpro.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email