Mgr. Gabriela Skořepová Benková
   
Mgr. Gabriela Skořepová Benková

Mgr. Gabriela Skořepová Benková

Designér

O nás

Navrhuji osobité a promyšlené soukromé i komerční interiéry, které mají styl a atmosféru.Nabízím:poradenství a konzultace

nákres půdorysu a dispoziční řešení ve 2D

návrh celkového stylu, barevné řešení, výběr materiálů, textilií, svítidel

a dekorací

3D vizualizaci

návrh nábytku na míru, vypracování podkladů pro řemeslníky

re-design a styling interiéru

ad hoc design na vylepšení stávajícího interiéru

autorský dozor v průběhu realizace

sezónní aranžování a dekorování interiéru ( soukromé a komerční prostory )S uměním a kreativitou je spojen celý můj dosavadní profesní život. Mojí životní vášní je interiérový design a vše s tím spojené. Prostřednictvím této práce si plním a zhmotňuji svůj sen. 

Iniciovala a realizovala jsem několik krásných projektů, absolvovala soukromou školu interiérového designu, individuální školení a několik odborných konzultací, vzdělávala se a vzdělávám profesně i osobně.

Mám ráda osobité a odvážné interiéry, ve kterých hledám nejenom dokonalost, ale i osobitost. Nejdůležitější je nápad, smysluplná dispozice, správná kombinace barev, tvarů a materiálů. Vím, co dělám a vím, jak to dělám, proto svoji práci umím dotáhnout k naprosté klientově spokojenosti.

​Vědomě naslouchám a komunikuji, abych nalezla rovnováhu mezi možnostmi, které prostor nabízí, představami a potřebami klienta i mými nápady a návrhy. Pracuji bez strachu a profesionálně, s velkou dávkou sebedůvěry a pokory.


Co umíme

interiérová designérka

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Mgr. Gabriela Skořepová Benková

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email