DomArt-design
   
DomArt-design

DomArt-design

Špičkové služby interiérového architekty

O nás

Naše firma se úspěšně zabývá tvorbou interiérů od roku 1985, na začátku to byla práce pro oborový podnik Nábytek ve funkci bytového architekta, později jako soukromá firma se zaměřením na návrhy a realizace interiérů. 


Lenka Dubovská

Co umíme

Interiérový design

Zaměřuje se především na poradenství v oblasti interiérového designu, vypracování projektové dokumentace a realizace interiérů na klíč. Naší specializací je zakázková výroba nábytku pro domácností a firmy, design nábytku, návrhy interiérů a architektonické služby. Nábytek vyrábíme také podle dodané dokumentace či architektonické studie.

Realizujeme soukromé i komerční interiéry

Firma se zabývá hlavně interiéry na míru. Soukromé interiéry - návrhy a realizace rodinných domů a bytů.  Komerční interiéry - prodejny všech typů, firemní prostory, recepce, kancelářské interiéry, zasedací místnosti, hotelové interiéry,  haly bankovních domů,  smuteční nebo obřadní síně. Restaurační prostory - restaurace, jídelny, bary, hotelové interiéry,  pokoje,  recepce.

Bytový architekt Liberec, Praha - tvorba interiéru na klíč

Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby, které spočívají ve skloubení designového návrhu interiéru s dokonalou realizací.  Máme vlastní truhlářskou výrobu s dlouhodobými zkušenostmi.

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

DomArt-design

DomArt-design s.r.o.
Školní 199
46331 Mníšek u Liberce

www.domartdesign.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email