STYLE IT2
   
STYLE IT2

STYLE IT2

O nás

Jsme tu proto, abychom koupelnu povýšili na jednu z nejdůležitějších částí interiéru. Proto, abychom se zajímali o vaše kompletní bydlení a teprve do něj vkusně koupelnu začlenili. Proto, abychom vám vysvětlili, na čem se rozhodně šetřit nevyplatí. Abychom vás osobně provázeli od první skici nové koupelny až po její finální podobu. Proto, abyste to s naší pomocí zvládli perfektně hned na poprvé a nemuseli se učit z vlastních chyb.

 

ING. PETRA RICHTER jako interiérový návrhář vytváří převážně koupelny a domácí wellness. Vyučuje tématiku koupelen na škole interiérového designu Intermezzo. A nyní kreativně pečuje i o malého Matiase. „Moje mise je nechat vystoupit koupelnu ze stínu a učinit ji plnohodnotnou součástí interiéru.“

Ing. Petra Richter & Miroslav Richter

„BOŘÍME MÝTY O ČESKÝCH KOUPELNÁCH.”

 

Tvoříme koupelny, kterých není mnoho. Koupelny, ve kterých se bydlí. Naprosto nejsilnější jsme v realizacích díky našemu důrazu na promyšlený detail a osvědčenému týmu řemeslníků. Jen díky tomu jsme schopni proměnit dokonalý návrh koupelny ve skutečnost. Čerpáme z vlastních dvacetiletých zkušeností i z nápadů nezatížených profesionální slepotou.

 

 

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

STYLE IT2

Suchý vršek 2101/45 Praha 5