DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

VLÁDNEME SVĚTLU, VY MŮŽETE TAKÉ

O nás

Aby vyjádření původní myšlenky architekta bylo jednoduše prezentovatelné venkovním nebo vnitřním osvětlením budovy, je řízení osvětlení nezbytným doplňkem, které poskytujeme jako součást moderního osvětlování budov.

Krásná světla nestačí. Potřebujete je zapínat, tlumit, měnit? Jednoduše ovládat? Naše systémy to udělají za Vás. Chytře, efektivně a bezpečně.

Co umíme

Helvar – ovládne jakékoliv světlo

Helvar je specialistou na inteligentní a energeticky účinné řešení osvětlení již od roku 1920. Rozsáhlou nabídku řídicích, ovládacích prvků řízení osvětlení a inteligentních svítidel je možno použít od malých prostor až po kombinaci různých osvětlovacích systémů v rámci celé budovy.
www.dnasystemy.cz

Awex – absolutní špička v oboru nouzového osvětlení

Za téměř 20 let své existence se AWEX stal jedním z předních evropských výrobců systémů nouzového osvětlení, přičemž v současné době většina jeho produkce míří na náročné trhy západní Evropy a Blízkého východu.
www.dnasystemy.cz

Moje Niko – moderní elektroinstalace u Vás doma

Niko Home Control – opravdu intuitivní systém řízení domácnosti, který můžete aplikovat nejen na novostavby, ale velmi jednoduše i na stávající objekty s tradiční kabeláží. Nabídněte svým zákazníkům možnost ovládat vše jedním dotykovým spínačem Niko Home Control nebo třeba i bezdotykově pouze svým hlasem. A to vše v elegantním nadčasovém designu výrobků Niko se 100letou tradicí.
www.mojeniko.cz

Realizované projekty
ve spolupráci se DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

Kontakt

Tereza Muchová

ambasadorka pro Czech Deco Team

marketing@dna.cz

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

www.dnasystemy.cz

www.mojeniko.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email