Cemex Czech Republic
   
Cemex Czech Republic

Cemex Czech Republic

Kvalita a profesionální přístup

O nás

CEMEX je přední světový výrobce a dodavatel stavebních materiálů - betonu, cementu, kameniva, litých směsí a dalších. CEMEX provozuje více než 60 betonáren. 

Co umíme

Anhydrit pro podlahy

Anhydritová podlaha AnhyLevel je snadno zpracovatelná, umožňuje rychlou pokládkou a má vysokou finální pevnost. Je ideální pro vytvoření dokonale rovné podlahové plochy pod finální nášlapné vrstvy (koberce, dlažba, laminátové podlahy, syntetické nátěry, dřevěné vlysy a parkety apod.).

Anhydrit pro podlahová vytápění

AnhyLevel Heat je podlahový potěr s vysokou tepelnou vodivostí, který je speciálně vyvinutý pro podlahová topení. Je to jediný litý potěr s garantovanými tepelnými vlastnostmi. AnhyLevel Heat je specifický pro svou načervenalou barvu a možnost lití i ve velmi tenkých vrstvách.

Cementový potěr

Litý potěr CemLevel nachází uplatnění ve všech typech objektů, ale hlavně v místech, kde by jiná forma transportu nebyla možná. Možnost čerpání na velké vzdálenosti, čistota a rychlost provádění umožňuje realizace bez větších omezení. Unikátní receptura CemLevel dává cementovým potěrům nové možnosti.

Pěnobeton


Pěnobeton Poroflow je tekutý stavební materiál, který je svými vlastnostmi vhodný, pro nejrůznější užití. Poroflow je k dispozici v široké škále objemových hmotností a pevností v tlaku tak, aby vyhovoval požadavkům projektu.

Doprava a čerpání betonu

CEMEX disponuje širokým sortimentem čerpadel s různými výložníky a dosahem ramene, který uspokojí i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Ve spojení s dopravním potrubím a vysokotlakými hadicemi tak prakticky neexistuje požadavek na uložení směsí do konstrukce, který by nemohl být splněn.

Kontakt

Klára Rylichová, MBA

Marketing Specialist Czech Republic

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Cemex Czech Republic

Laurinova 2800/4, 155 00 Praha 5 – Stodůlky

www.cemex.cz/

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email